Szanowni Państwo, 

zapraszam na zebrania z wychowawcami oddziałów przedszkolnych w dniu 4 września 2023r. (poniedziałek) o godz. 17.00. Zebrania odbędą się w salach poszczególnych oddziałów.

Dyrektor szkoły


 

W dniu 2 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Choroszczy odbył się w piknik pod hasłem „Dzień z Tatą”. Gościliśmy na tym wydarzeniu Podlaskie Centrum Modelarskie. Przybyłe dzieci wraz ze swoimi tatusiami mogły podziwiać pokaz zdalnie sterowanych modeli oraz wziąć udział w zawodach na torze przygotowanym przez naszych gości.


W dniu 24 stycznia 2022 r. w Szkole Podstawowej w Choroszczy odbyło się ostatnie, dziesiąte spotkanie z cyklu warsztatów pt. „Mentoring rodzicielski w oparciu o pozytywną dyscyplinę”. Prowadzącym był pedagog, terapeuta Robert Ćwikowski z pracowni psychoedukacji i profilaktyki dzieci, młodzieży i dorosłych "Noezis" w Białymstoku i białostockiego Ośrodka Profilaktyki i Terapii dla Młodzieży i Dorosłych ETAP. Warsztaty zorganizowała Rada Rodziców naszej szkoły, dzięki finansowemu wsparciu Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Choroszczy. c.d. po kliknięciu na tytuł


W sobotę 18.09.2021 r. w Szkole Podstawowej w Choroszczy odbyły się warsztaty pt. „Bliżej – pełna łączność” prowadzone przez przedstawiciela inicjatywy Tato.Net, a zorganizowane przez Radę Rodziców naszej szkoły, dzięki finansowemu wsparciu Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Choroszczy.


Szanowni Państwo!

              Zapraszam na spotkanie Rady Rodziców Szkoły Podstawowej imienia Henryka Sienkiewicza w Choroszczy, które odbędzie się w dniu 15 września 2021 roku (środa). Początek spotkania - godzina 17.00. Miejsce - budynek przy ul. Powstania Styczniowego 26 A (w przypadku słonecznej pogody - plac przed wejściem do szkoły lub, w przypadku deszczowej pogody, -  sala gimnastyczna).

Dyrektor szkoły