- Anna Krzywicka
- Kategoria: Szkoła Podstawowa, oddziały 0-3
- Odsłony: 5729

Jesienny wtorkowy poranek powitał klasę 2b słońcem i zapachem mokrych liści. Uczniowie wyruszyli na spacer do Parku Branickich, by odkrywać zmieniający się świat przyrody i poszukać ukrytej w nim tajemnicy.
- Wicedyrektor Beata Gawryluk
- Kategoria: Szkoła Podstawowa, oddziały 0-3
- Odsłony: 12964
- Sylwia Dąbrowska
- Kategoria: Szkoła Podstawowa, oddziały 0-3
- Odsłony: 5192
- Sylwia Dąbrowska
- Kategoria: Szkoła Podstawowa, oddziały 0-3
- Odsłony: 5767
- Jolanta Zagórska
- Kategoria: Szkoła Podstawowa, oddziały 0-3
- Odsłony: 6471
„Czytam sobie z radością” to ogólnopolski program czytelniczy skierowany do pierwszaków promujący czytanie oraz zachęcający do tworzenia biblioteczek klasowych.
Strona 1 z 30