Dzień po turnieju piłki nożnej w którym udział wzięły dziewczęta odbyły się zawody w których do rywalizacji stanęli chłopcy. MISTRZOSTWA POWIATU  BIAŁOSTOCKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ odbyły się w Dobrzyniewie.W rywalizacji udział wzięło, aż 9 drużyn z których tylko dwie najlepsze uzyskały awans do dalszego etapu.

 

30.09.2022 r. uczennice ze Szkoły Podstawowej w Choroszczy udały się na wycieczkę do Polskiego Radia Białystok. W tym roku regionalna rozgłośnia świętuje swoje 78. urodziny i w związku z tym podczas Dni Otwartych można było zwiedzić pomieszczenia stacji, zobaczyć proces tworzenia audycji radiowych, a także spróbować swoich sił przed mikrofonem.


W turnieju wzięły udział 4 najlepsze drużyny z Powiatu Białostockiego, bezkonkurencyjne okazały się uczennice Szkoły Podstawowej w Choroszczy.  Nasza drużyna zaprezentowała się wspaniałe wygrywając wszystkie mecze strzelając 10 bramek i nie tracąc żadnej. 

Można! W środę 21 września, uczniowie klasy 5a i 5b biorąc udział w ogólnopolskiej akcji "Sprzątania świata" wzięli się do roboty i usunęli śmieci zalegające w naszej okolicy. W ramach akcji terenowej posprzątali otoczenie Kominowego bajora. Celem "Sprzątania świata" jest budowanie świadomości ekologicznej oraz inicjowanie działań na rzecz ochrony środowiska - poczynając od uprzątania śmieci, poprzez promocję i stosowanie selektywnej zbiórki odpadów po długofalowe, rozbudowane programy ekologiczne. Hasło tegorocznej akcji brzmi "Wszystkie śmieci są nasze!"


Drodzy Uczniowie,

bardzo proszę o pomoc w ewaluacji programu wychowawczo – profilaktycznego szkoły. Na stronie www szkoły w zakładce Szkoła podstawowa, oddziały 4-8 w tytule Program wychowawczo - profilaktyczny umieściłam link do ankiety:

 https://forms.gle/uwNrMqF5H3ww8yqS6

 

Pozdrawiam, Małgorzata Czulewicz