Dzień Kobiet obchodzony 8 marca, jest wyjątkowym dniem w roku. To przemiłe święto dla wszystkich pań i dziewczynek.

Dziękujemy chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech... kiss

 


Bal Karnawałowy dla przedszkolaków - to dzień niezwykły, dostarczający im wielu przeżyć i radości. Tak też było w ostatnim dniu karnawału w grupie 0 a, gdzie odbył się klasowy Bal Karnawałowy. Tego dnia dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, księżniczki, czarownice, policjantów, strażaków. Dzieci z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia.

Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń.

 

          

4 grudnia do naszej szkoły zawitał na chwilę Święty Mikołaj i przekazał list i podarunki dzieciom z klasy 0a. Szybko zniknął, by zdążyć z prezentami do wszystkich dzieci. Uczniowie klasy 0a, aby odnaleźć podarunki, musieli wykonać różne zadania, jakie przygotował dla nich Mikołaj.

W liście Mikołaj obiecał dzieciom, że spotka się z nimi w czasie świąt Bożego Narodzenia.

Będziemy na Ciebie czekać Święty Mikołaju!

 

Uczniowie klasy 0a wykazali się ogromną wrażliwością i hojnością, biorąc udział w akcji charytatywnej „Uśmiech dla pacjenta”. Celem akcji było przygotowanie upominków dzieciom z oddziału pediatrii Wojewódzkiego Szpitala w Białymstoku.

Myślę, że sprawimy odrobinę radości na Mikołajki małym pacjentom!