W ramach akcji bezpiecznego "poruszania się" w Internecie dnia 11.02.2020 r. odbyło się spotkanie z Funkcjonariuszami Policji w Choroszczy. Dotyczyło ono bezpiecznego korzystania z funkcji Internetu oraz rozsądnego korzystania z nowoczesnych technologii. To naprawdę wartościowa i bezcenna lekcja nawet dla najmłodszych uczestników. 

 

Wychowawca: Dominika Guzewicz-Kuberska

Dzień Babci i Dziadka w klasie 0a to niezwykła uroczystość, na którą przybyło wielu wartościowych gości! Mieliśmy okazję do zacieśnienia więzi. Bardzo utalentowani mali aktorzy, wcielili się w niezwykłe role wnuków i wnucząt. To jedna z niezapomnianych chwil, kiedy byliśmy w komplecie i której towarzyszył słodki poczęstunek w miłej, piątkowej atmosferze. 

 

Wychowawca: Dominika Guzewicz-Kuberska 

W dniu 17.01.2020 r. mieliśmy zaszczyt gościć Tatę uczennicy klasy 0a, który piastuje stanowisko Funkcjonariusza Policji. Było nam niezmiernie miło dowiedzieć się, jak wygląda praca policjanta na co dzień oraz zaznajomić się z umundurowaniem i wyposażeniem. Poznaliśmy trud i obowiązki, związane z pełnionym stanowiskiem. To było również niesamowite i wartościowe spotkanie, dotyczące bezpiecznych ferii. Okazało się świetnym podsumowaniem w piątkowe popołudnie. Składamy serdeczne podziękowania i życzymy wielu sukcesów zawodowych na służbie !

 

Wychowawca: Dominika Guzewicz-Kuberska 

Dnia 13.01.2020 r. uczniowie, w sympatycznej atmosferze, brali udział w choince szkolnej, której przewodnim tematem była Kraina Lodu. Dzieci spotkało wiele atrakcji, mnóstwo edukacyjnych i rozwojowych gier, poznały wielu ciekawych bohaterów oraz odegrały niesamowite role w zabawach ruchowych. W ten niezapomniany dzień, wszyscy poczuli się jak w bajce, dzięki baśniowym i przepięknym strojom !


Wychowawca: Dominika Guzewicz-Kuberska 

20.12.2019 r. klasa 0a uczestniczyła w klasowej wigilii szkolnej. W tym niezwykłym czasie, dzieci, omówiły wszystkie staropolskie tradycje, w miłej atmosferze śpiewały polskie kolędy, składały wzajemnie przepiękne życzenia świąteczne i szczodrze dzieliły się opłatkiem.

 

Wychowawca: Dominika Guzewicz-Kuberska