Uczniowie klasy 0 b chętnie biorą udział w konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Dobrze jest, gdy dzieci od najmłodszych lat uczą się rywalizacji poprzez umiejętność zarówno przegrywania, jak i wygrywania. Z wielką satysfakcją i towarzyszącymi emocjami przyjmujemy wiadomości o naszych osiągnięciach. Sam fakt zajęcia jakiegoś miejsca, nawet otrzymanie wyróżnienia czy dyplomu uczestnictwa powoduje radość i ogromne dowartościowanie.

6 grudnia do naszej szkoły przybył Święty Mikołaj. Dzieci z klasy 0 b były bardzo grzeczne, więc Mikołaj obdarował je prezentami. Nie zabrakło też pytań do Świętego Mikołaja: Gdzie znajduje się dom Świętego Mikołaja?, Kto z nim mieszka?, Czy przyjechał do nas saniami?. Mikołaj obiecał dzieciom, że spotka się z nimi w czasie świąt Bożego Narodzenia. Będziemy na Ciebie czekać Święty Mikołaju!

 

3 grudnia dzieci z klasy 0 b odwiedziły Fabrykę Misia. Animacje w świątecznym klimacie sprawiły, że mogliśmy poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Dzieci wspaniale bawiły się na trampolinach, torach przeszkód, zjeżdżalniach, a także rozwiązywały zadania związane z symbolami świąt Bożego Narodzenia.

25 listopada uczniowie klasy 0 b świętowali Światowy Dzień Pluszowego Misia.Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim ulubionym i kochanym pluszakiem.

 

 

8 listopada odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Wszystkie dzieci tego dnia wyglądały odświętnie i uroczyście, a na ich piersi widniały biało - czerwone kotyliony. Część artystyczna była poprzedzona odśpiewaniem hymnu państwowego.

Ten wyjątkowy dla Nas -  Polaków dzień, przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy.