Szanowni Państwo, 

 w związku z nieobecnością wychowawcy kl. 7a, zebranie z rodzicami zaplanowane na 8 lutego 2024r. jest odwołane. O kolejnym terminie spotkania poinformuje wychowawca.

Dyrektor szkoły.

Zapraszamy Rodziców na konsultacje z wychowawcami klas 0 - VIII i nauczycielami do Szkoły Podstawowej imienia Henryka Sienkiewicza w Choroszczy. Nauczyciele będą do Państwa dyspozycji w dniu 18 grudnia 2023 roku w godzinach 16.30 - 18.00 (poniedziałek) zgodnie z grafikiem umieszczonym po linkiem (oddziały przedszkolne i klasy 1-3; klasy 4-8).


 

Szanowni Państwo!

Na prośbę rodziców uczniów Szkoły Podstawowej imienia Henryka Sienkiewicza w Choroszczy umieszczamy poniżej informacje o ofertach ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży złożonych w naszej placówce:

1.

Agencja NAU zachęca do ubezpieczenia dziecka on-line, bez wychodzenia z domu. Po dokonaniu ubezpieczenia każde dziecko otrzymuje polisę w formie elektronicznej.

Odszkodowania z tytułu NNW odbywają się poprzez stronę www.nau.pl

 Szczegóły pod linkiem:

https://ubezpieczenia.nau.pl/?token=NAU38

 Wszelkie pytania należy kierować na poniższy numer telefonu i email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.  782 465 547