- Beata Jabłońska
- Kategoria: Strona główna
- Odsłony: 2297
W minioną sobotę 25.04.2026 r. w Teresinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Makroregionu w zapasach w stylu wolnym. W barwach klubu sportowego Metalowiec Białystok wystąpił uczeń naszej szkoły Eryk Filipowicz z klasy 6 b, zdobywając srebrny medal i tym samym wicemistrzostwo w kategorii wagowej do 62 kg.
- Beata Jabłońska
- Kategoria: Strona główna
- Odsłony: 1310
W minioną sobotę 25.04.2026 r. w Teresinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Makroregionu w zapasach w stylu wolnym. W barwach klubu sportowego Metalowiec Białystok wystąpił uczeń naszej szkoły Eryk Filipowicz z klasy 6 b, zdobywając srebrny medal i tym samym wicemistrzostwo w kategorii wagowej do 62 kg
- Barbara Joka
- Kategoria: Strona główna
- Odsłony: 1208
Z okazji Światowego Dnia Ziemi, który w tym roku obchodzimy pod hasłem przewodnim „Nasza moc, nasza planeta”, w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. „Zainwestuj w naszą planetę”. Wydarzenie miało na celu promowanie postaw proekologicznych, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz uświadomienie nam wszystkim, jak wielki wpływ mają nasze codzienne decyzje na przyszłość środowiska.
Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością, wykorzystując różnorodne techniki – od tradycyjnego rysunku i malarstwa, po prace wykonane z materiałów z recyklingu. Każdy plakat i makieta przypominają nam, że ochrona Ziemi to nasza wspólna inwestycja, która przynosi „tyle zysku, ile odzysku”.
Laureaci to : Szymon Sokół 8b, Jakub Wasilewski 6c, Oliwia Urban 8b
Wyróżnienia : Jan Wasilewski 7d, Bartosz Pogorzelski 7d, Piotr Jacewicz 8b, Jakub Kozłowski 6b
Nagrody w postaci materiałów plastycznych ufundowała Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Choroszczy, za co serdecznie dziękujemy.
- Ewa Zalewska
- Kategoria: Strona główna
- Odsłony: 3184
Społeczność naszej szkoły po raz kolejny zjednoczyła się w ogólnopolskim geście pamięci, biorąc udział w akcji społeczno-edukacyjnej „Żonkile”. Wydarzenie to, organizowane przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, upamiętniło 83. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim.
- Marta Owczarczuk
- Kategoria: Strona główna
- Odsłony: 1190
W minionym tygodniu w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji uczniowie klas 4b i 4c wzięli udział w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez pracownika Narwiańskiego Parku Narodowego. Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Chroniąc Labirynt Narwi – cykl działań edukacyjnych i promocyjnych z okazji 30-lecia Narwiańskiego Parku Narodowego”. Program skierowany jest do placówek edukacyjnych, kulturalnych i oświatowych z terenu Doliny Narwi.
Strona 10 z 225