Szanowni Państwo, drodzy uczniowie kl. 4-8

Na podstawie decyzji MEiN, MZ od poniedziałku, 18 stycznia br. uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych nadal będą się uczyć zdalnie. Obowiązuje dotychczasowy pięciodniowy plan zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych. Proszę o zapoznanie się z nowym rozkładem dzwonków.


W związku z powrotem od 18 stycznia 2021 roku dzieci klas 1-3 do nauki stacjonarnej informujemy o odjazdach uczniów klas 0-III ze szkoły do domu.

Od 18 stycznia 2021 roku (poniedziałek) autobusy będą odjeżdżały spod szkoły przy ulicy Powstania Styczniowego 1 tylko o godzinach 12.45 i 13.45.

Pozostałe kursy na czas wprowadzonych obostrzeń zostają zawieszone.

Odjazd autobusu- kurs o godzinie 14.40 - w kierunku: Sienkiewicze, Barszczewo, Czaplino, Mińce, Gajowniki, Zaczerlany, Kościuki zostaje przesunięty na godz. 13.45. Tym kursem  będą również wracały dzieci mieszkające w Oliszkach i Ogrodnikach.  


 

Na podstawie decyzji MEiN, MZ od 18 stycznia 2021 roku uczniowie klas 1-3 wracają do nauki stacjonarnej. Nauka w Szkole Podstawowej w Choroszczy będzie odbywała się według dotychczasowego pięciodniowego rozkładu zajęć.

Prosimy o zaopatrzenie dzieci w posiłek (drugie śniadanie), gdyż zapisy na obiady będą odbywały się po 18 stycznia. Należy śledzić pojawiające się na bieżąco ogłoszenia na stronie internetowej szkoły.  

Dzieci zapisane na świetlicę przychodzą według ustalonych wcześniej zasad.

Przypominamy o wytycznych MZ i GIS dotyczących zasad bezpieczeństwa i ochrony zdrowia przed SARS-CoV-2 (m.in. zaopatrzenie dziecka w indywidualną osłonę nosa i ust).

Sekretariat szkoły będzie czynny  w budynku Szkoły Podstawowej przy ulicy Powstania Styczniowego 26 A


 

Wyniki konkursu szkolnego "Christmas Without Borders - Boże narodzenie bez granic".


Wyniki konkursów szkolnych:

  „But Świętego Mikołaja” oraz  „Szopka bożonarodzeniowa w małej skali”

 

                Grudzień był w naszej świetlicy miesiącem bożonarodzeniowych konkursów. 21 grudnia zakończyły się dwa z nich. W konkursie na „But Świętego Mikołaja” wzięło udział 13 uczniów, natomiast w konkursie „Szopka bożonarodzeniowa w małej skali 16. Wszystkim bardzo dziękujemy i cieszymy się, że konkursy te wzbudziły zainteresowanie. Część prac obejrzeć można na profilu facebookowym „Globalni w Choroszczy”, gdzie zebrały dużo lajków.