- Anna Krzywicka
- Kategoria: Strona główna
- Odsłony: 361
19 maja uczniowie klas 2a i 2b wybrali się na pełną atrakcji wycieczkę do Pacowej Chaty w Krypnie. Dzieci uczestniczyły w programie edukacyjno-rekreacyjnym „8 Krain”, który dostarczył wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń, radości oraz ciekawych doświadczeń związanych z dawnymi tradycjami i aktywnym spędzaniem czasu.
- Barbara Raczkowska-Bobek
- Kategoria: Strona główna
- Odsłony: 561
Uczennica klasy 4d HANNA JACEWICZ otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Czytanie jest THE BEST!" organizowanym w ramach 13 Międzynarodowych Targów Książki w Białymstoku.
Wyróżniona praca Hani została doceniona przez jury złożone z pracowników Galerii Sleńdzińskich spośród 68 prac w kategorii wiekowej klas IV - VI.
Wielkie gratulacje!
- Urszula Misiewicz
- Kategoria: Strona główna
- Odsłony: 613
- Patrycja Kropiewnicka-Woroszyło
- Kategoria: Strona główna
- Odsłony: 594
Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do teatru, gdzie mieli okazję obejrzeć spektakl pt. "Amelka, Bóbr i Król na dachu". Przedstawienie dostarczyło wszystkim wielu emocji, wzruszeń oraz radości. Młodzi widzowie z zainteresowaniem śledzili losy bohaterów, a piękna scenografia, muzyka i gra aktorów sprawiły, że spektakl na długo pozostanie w ich pamięci. Wyjazd do teatru był jednak nie tylko okazją do obejrzenia przedstawienia, ale również do poznania pracy osób, które na co dzień tworzą magiczny świat teatru. Uczniowie zwiedzali kulisy budynku i dowiedzieli się, jak wygląda przygotowanie spektakli od strony technicznej i organizacyjnej. Podczas wizyty dzieci miały możliwość zobaczenia elementów dekoracji wykorzystywanych podczas spektakli. Była to niezwykle ciekawa lekcja kultury i sztuki, która pozwoliła uczniom lepiej zrozumieć, ile pracy i zaangażowania wymaga przygotowanie teatralnego widowiska. Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń.
- Agnieszka Sławińska
- Kategoria: Strona główna
- Odsłony: 2104
🚲 Dzień Roweru w Szkole Podstawowej w Choroszczy!
Zapraszamy wszystkich uczniów do wspólnego świętowania Światowego Dnia Roweru pod hasłem “Stawiamy na dwa kółka”! Przyjedź do szkoły rowerem, promuj zdrowy styl życia i weź udział w naszych atrakcjach:
- „Rowerem bezpiecznie do celu”- quiz wiedzy o bezpiecznym poruszaniu się po drogach rowerem (link do quizu umieszczony jest poniżej). Uczestnicy quizu otrzymują pochwały (uczniowie klas 4-6 dodatkową ocenę z techniki).
https://forms.gle/XoKj5Gfi7WB1L1YLA
- „Dwa koła – jeden kask – zero wypadków” - konkurs techniczno-plastyczny na plakat o bezpiecznym poruszaniu się rowerem. Uczestnicy otrzymują pochwały, uczniowie klas 4-6 dodatkową ocenę z techniki. Laureaci konkursu - nagrody - akcesoria rowerowe.
- Wystawa pokonkursowa na holu szkolnym.
Organizatorzy: Piotr Smalak, Agnieszka Sławińska, Anna Kozłowska
Regulamin konkursu w rozwinięciu:
Strona 7 z 226