Uczennica klasy 6 a NIKA ANTONIUK otrzymała wyróżnienie w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni".

Celem Konkursu było przedstawienie historii Żołnierzy Wyklętych lub epizodu z tej historii w sposób nieszablonowy, ciekawy i niepowtarzalny, zgodnie z prawdą historyczną. Praca plastyczna Niki została wyróżniona spośród 700 nadesłanych na konkurs, którego organizatorem była Fundacja im. Kazimierza Wielkiego.

Wielkie gratulacje!

czytaj dalej...

Uczniowie klasy 2e wybrali do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Choroszczy, gdzie mieli okazję uczestniczyć w ciekawych zajęciach czytelniczych. Podczas spotkania dzieci poznały przygody Rozalki- bohaterki, która w interesujący sposób wprowadziła ich w świat literatury i wartości takich jak przyjaźń, pomoc i odpowiedzialność. Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali opowieści, a następnie aktywnie uczestniczyli w rozmowie na temat wysłuchanego tekstu. Ważnym elementem wizyty było również zwiedzanie bibliotecznej galerii, gdzie dzieci mogły podziwiać prace oraz poznać bibliotekę jako miejsce nie tylko wypożyczania książek, ale także spotkań z kulturą i sztuką. Wyjście dostarczyło uczniom wielu pozytywnych wrażeń i z pewnością zachęciło ich do częstszego sięgania po książki oraz odwiedzania biblioteki.

Uwaga! Dziecięca Młoda Ultra stoi przed najważniejszym meczem sezonu!

Już w sobotę zagramy o wicemistrzostwo Polski, a cała Jagiellonia potrzebuje naszego wsparcia. Dlatego mocną ekipą – około 70 osób – stawimy się na stadionie, aby głośno dopingować naszych zawodników w tym ważnym boju.

Zbiórka: Sobota 23.05 godzina 15:00 na parkingu szkolnym.

Osoby, które nie odebrały jeszcze stosownych zgód, są zobowiązane jutro zgłosić się do Pana Mariusza Dzienisa po ich odbiór.

Pokażmy siłę i jedność! Do zobaczenia na stadionie! 💛❤️