26 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju Finałowym grupy południowej w piłce nożnej.
Cel był prosty awans do FINAŁÓW WOJEWÓDZKICH. I z dużą satysfakcją meldujemy wykonanie zadania.
Chłopcy w składzie : Krzysztof Roszkowski Dawid Biernacik Adrian Sadowski Kamil Targoński Patryk Jerończyk Przemysław Adamski  Bartosz Krysztopik Michał Kozłowski spisali się znakomicie! Wygrywając wszystkie 3 mecze zajmują pierwsze miejsce co pozwala być nam drużyną rozstawioną w dalszym etapie. 
Nasza "starsza" drużyna tak jak chłopcy i dziewczęta z klas 4-6 jest już wśród 8 najlepszych drużyn z całego województwa. Brawo! Teraz zespoły zostaną podzielone na dwie grupy po 4 zespoły i powalczą o awans do najlepszej czwórki. 
Półfinały już za dwa tygodnie. Trzymamy mocno kciuki za wszystkie nasze zespoły. 
 
Mariusz Dzienis Trener naszych drużyn :
Gratulacje należą się wszystkim naszym zawodnikom i zawodniczkom nie tylko tym którzy grali ostatnio. Awans do Finałów to proces długofalowy który rozpoczął się już w tamtym roku. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta musiały wygrać po drodze kilka turniejów eliminacjach aby znaleźć się w miejscu w którym znajdujemy się teraz... a to jeszcze nie koniec. Jeśli chodzi o sport drużynowy (piłka nożna, piłka siatkowa) to doskonały rok dla naszej szkoły. 
 
Komplet środowych wyników:
Sp Choroszcz - Sp Topczewo 3:1
Sp Choroszcz - Sp Brańsk 3:1
Sp Choroszcz - Sp Kleosin 1:0