Ostatnio pisaliśmy, że pierwszy dzień turnieju finałowego o Puchar Tymbarku był dla SP Choroszcz bardzo udany, to co w takim razie mamy napisać po drugim dniu zmagań na boiskach w Łomży? Nasza szkoła w drugim dniu ponownie pokazała swoją siłę i moc. Nasze dziewczęta po raz drugi z rzędu wygrywają kategorie U-10 i kolejny raz meldują się w Warszawie na FINAŁACH OGÓLNOPOLSKICH. Dziewczęta przez cały turniej przeszły jak burza, strzeliły najwięcej bramek i straciły najmniej- tylko jedną!
Królową strzelczyń zostaje uczennica SP Choroszcz Yeva Bilokin.
Najmłodsze uczestniczki tego turnieju z kategorii U-8 walczyły dzielnie w każdym meczu. Na siedem spotkań pięć razy zwyciężając i doznając dwóch porażek, co daje nam miejsce na najniższym stopniu podium. Trzecie miejsce to również super wynik i wielkie osiągnięcie naszych małych piłkarek.

Skład U-10: Matylda Hołownia, Martyna Okruszko, Yeva Bilokin, Łucja Krysiewicz, Aleksandra Glińska, Emilia Glińska, Emilia Krajewska, Joanna Kondraciuk, Zofia Bogdan.
Skład U-8 : Helena Komła, Zuzanna Sakowska, Maja Mazur, Weronika Modzelewska , Emilia Zaleska

Podsumowując,
Szkoła Podstawowa w Choroszczy w tej edycji turnieju Tymbark zajęła:
U-12 dziewczęta – 1 miejsce
U-10 dziewczęta – 1 miejsce
U-8 dziewczęta –   3 miejsce
U-12 chłopcy –      5/8 miejsce

Ponownie dwie nasze drużyny będą reprezentować SP Choroszcz na Mistrzostwach Polski w Warszawie!

Wielkie Gratulacje!

.