Choroszcz zdobyła  Tymbark w Łomży!!!

Uczennice Szkoły Podstawowej w Choroszczy wywalczyły mistrzostwo województwa podlaskiego w XXIII edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" w kategorii U-12. Rozgrywki odbyły się w poniedziałek 22 maja 2023 na doskonałej murawie stadionu MOSiR w Łomży. Zdobycie tytułu zapewniło młodym piłkarkom awans do finału krajowego, który zostanie rozegrany w czerwcu przed meczem reprezentacji Polski na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.Skład naszej drużyny: Okruszko Kamila, Pawłowska Natalia, Chowańska Oliwia, Krysiewicz Amelia, Siemieniuk Laura, Ambroziak Wiktoria, Halicka Oliwia, Garbowska Oliwia,  Zalewska Magdalena

Nagrodę indywidualną Najlepszej Bramkarki Turnieju zdobyła Kamila Okruszko - kapitan  naszego zespołu i piłkarka "wielkiego ducha" 

Szkoła Podstawowa w Choroszczy składa serdeczne podziękowania Panu Robertowi Wardzińskiemu, Burmistrzowi Choroszczy za wsparcie i pomoc w zorganizowaniu wyjazdu – udostępnienie bezpłatnego transportu, dzięki któremu nasze zawodniczki mogły wziąć udział w tym przedsięwzięciu sportowym.