27 października na stadionie w Choroszczy odbyły się FINAŁY GRUPY POłUDNIOWEJ w piłce nożnej chłopców oraz dziewcząt. Nasi uczniowie nie dali najmniejszych szans innym drużynom i w bardzo przekonywującym stylu zajmują dwa pierwsze miejsca. To bardzo duży sukces na który nasi zawodnicy zasłużyli w 100%. Składy i Wszystkie wyniki po kliknięciu w link.


O krótki komentarz poprosiliśmy trenera i opiekuna naszych drużyn

Pan Mariusz Dzienis:

Gratuluję wygranej, ale przede wszystkim chciałbym pogratulować dobrej, a momentami wręcz znakomitej gry moim zawodnikom i zawodniczkom. Dziewczyny dzięki ogromnemu zaangażowaniu i poświeceniu wygrały swoje mecze, które nie były łatwe. Natomiast chłopcy zaprezentowali świetny futbol byli lepsi w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła od swoich kolegów i to zasługuje na duże słowa uznania.

Chciałbym również podziękować trenerom którzy trenują naszych uczniów w klubach macierzystych mam tu przede wszystkim na myśli Lambada Choroszcz i Narew Choroszcz”  oraz M-GCKiS w Choroszczy za super organizacje i przygotowanie boisk.

 

Wyniki chłopców

Sp Choroszcz – Sp Kleosin 9:1

Sp Choroszcz – Sp Bielsk Podlaski 5:0

Sp Choroszcz – Sp Siemiatycze 0:0

Pierwsze miejsce Szkoła podstawowa w Choroszczy

Skład: Mateusz Chmielewski, Piotr Mogielnicki, Kamil Trzasko, Tomasz Talipski , Karol Wacewicz , Jakub Soszyński , Wiktor Mielech , Jakub Jacewicz

Trener: Mariusz Dzienis

 

Wyniki dziewcząt

Sp Choroszcz – Sp Knyszyn 6:0

Sp Choroszcz – Sp Zabłudów 2:0

Sp Choroszcz – Sp Siemiatycze 2:2

Pierwsze miejsce Szkoła podstawowa w Choroszczy

Skład: Sandra Siemieniuk, Laura Siemieniuk, Kamila Okruszko, Wiktoria Ambroziak, Olga Chrzanowska, Oliwia Halicka, Oliwia  Chowańska, Amelia Krysiewicz

Trener : Mariusz Dzienis