Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczniom  Szkoły Podstawowej im.Henryka Sienkiewicza w Choroszczy oraz ich rodzicom,  za udział w akcji "Wielkie serca dla małych łap" . Zbiórkę na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Białymstoku "Dolina Dolistówki" oraz  dla "Fundacji Kotkowo" organizowaliśmy po raz drugi w naszej szkole. Dziękujemy za bezinteresowna pomoc oraz dar serca dla porzuconych i niechcianych zwierząt.


Zgromadziliśmy spore ilości karmy, która została przekazana do schroniska.   Za zaangażowanie w akcję i zrozumienie potrzeb czworonogów szkoła otrzymała podziękowania. Cieszymy się, że los bezdomnych i porzuconych zwierząt nie jest obojętny rodzicom i  uczniom naszej szkoły.

Zachęcamy do dalszych działań i pomocy!

 

                                                                            Szkolne koło wolontariatu 

                                                                              Lena Kozłowska 

                                                                          Barbara Joka

                                                                         Joanna Chmur

                                                                         Anna Kozłowska