🔥 CHOROSZCZ ZNOWU NA SZCZYCIE! 🔥
- Mariusz Dzienis
- Kategoria: Strona główna
- Odsłony: 276
To był prawdziwy pokaz mocy, charakteru i wielkiego serca do gry!
Dziewczyny ze Szkoły Podstawowej w Choroszczy ponownie najlepsze w całym Województwie Podlaskim w kategorii U-12 w Turnieju TYMBARKA! Dzisiejszy turniej w Bielsku Podlaskim nie pozostawił żadnych wątpliwości — nasze zawodniczki nie miały sobie równych!Komplet zwycięstw, świetna gra, ogromna walka i pełna dominacja od pierwszego do ostatniego meczu!

Warsztaty pszczelarskie
- Katarzyna Baranowska
- Kategoria: Strona główna
- Odsłony: 235
SUKCES ARTYSTYCZNY UCZENNICY NASZEJ SZKOŁY
- Barbara Raczkowska-Bobek
- Kategoria: Strona główna
- Odsłony: 331
Uczennica klasy 6 a NIKA ANTONIUK otrzymała wyróżnienie w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni".
Celem Konkursu było przedstawienie historii Żołnierzy Wyklętych lub epizodu z tej historii w sposób nieszablonowy, ciekawy i niepowtarzalny, zgodnie z prawdą historyczną. Praca plastyczna Niki została wyróżniona spośród 700 nadesłanych na konkurs, którego organizatorem była Fundacja im. Kazimierza Wielkiego.
Wielkie gratulacje!
czytaj dalej...
Szkolny Dzień Rodziny w Choroszczy – wspólne świętowanie dla całych rodzin!
- Wicedyrektor Beata Gawryluk
- Kategoria: Ogłoszenia
- Odsłony: 748
Dla wszystkich uczestników przygotowano również drobne niespodzianki. To świetna okazja, aby wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu, dobrze się bawić i wzmacniać więzi rodzinne oraz szkolne.
Wydarzenie ma charakter rodzinny i jest całkowicie bezpłatne dla wszystkich uczestników!
Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Choroszczy
- Patrycja Kropiewnicka-Woroszyło
- Kategoria: Strona główna
- Odsłony: 302
Uczniowie klasy 2e wybrali do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Choroszczy, gdzie mieli okazję uczestniczyć w ciekawych zajęciach czytelniczych. Podczas spotkania dzieci poznały przygody Rozalki- bohaterki, która w interesujący sposób wprowadziła ich w świat literatury i wartości takich jak przyjaźń, pomoc i odpowiedzialność. Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali opowieści, a następnie aktywnie uczestniczyli w rozmowie na temat wysłuchanego tekstu. Ważnym elementem wizyty było również zwiedzanie bibliotecznej galerii, gdzie dzieci mogły podziwiać prace oraz poznać bibliotekę jako miejsce nie tylko wypożyczania książek, ale także spotkań z kulturą i sztuką. Wyjście dostarczyło uczniom wielu pozytywnych wrażeń i z pewnością zachęciło ich do częstszego sięgania po książki oraz odwiedzania biblioteki.
Strona 7 z 266