Zapraszamy uczniów klas I-III szkoły podstawowej do wzięcia udziału w sesji wiosennej ogólnopolskiej olimpiady „Olimpusek” z języka angielskiego. Olimpiada z języka angielskiego pozwoli uczniom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów. Ponadto olimpiady pozwalają na rozwijanie wyobraźni i myślenia twórczego dzieci. Sprawdziany zawierają pytania o różnej skali trudności, dlatego też wszyscy uczniowie mogą spróbować swoich sił.

Olimpiada przedmiotowa jest konkursem płatnym - 15zł.

Szczegółowe informacje i zapisy u nauczycielek języka angielskiego – Sylwii Dąbrowskiej i Agnieszki Paliwody.

ZAPISY DO 19.02!!!

Informujemy, że dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Choroszczy z Ogrodnik będzie odbywał się zgodnie z rozkładem jazdy  z i do szkoły od dziś  - 8 lutego 2024r. 

Dyrektor szkoły


 

 Firma PKS Nova informuje, iż z powodu zalanego odcinka drogi Barszczewo - Ogrodniki od 07.02.2024r. nie jest w stanie realizować usługi  dowozu uczniów do i ze szkoły.

Dyrektor szkoły

W zakładce Tygodniowy rozkład lekcji/ Rozkład zajęć... umieszczony jest plan lekcji  dla kl. 1-8 i nauczycieli na II semestr roku szkolnego 2023/2024. W klasach 1a, 1e, 2a, 2e, 4b, 7c i 7d na czerwono są zaznaczone zmiany w planie.

Dyrektor szkoły