To był prawdziwy pokaz mocy, charakteru i wielkiego serca do gry! 

Dziewczyny ze Szkoły Podstawowej w Choroszczy ponownie najlepsze w całym Województwie Podlaskim w kategorii U-12 w Turnieju TYMBARKA! Dzisiejszy turniej w Bielsku Podlaskim nie pozostawił żadnych wątpliwości — nasze zawodniczki nie miały sobie równych!Komplet zwycięstw, świetna gra, ogromna walka i pełna dominacja od pierwszego do ostatniego meczu! 

Efekt?
 - 1 miejsce w województwie
 - Awans do Finałów Ogólnopolskich
 
To wielki sukces całej szkoły, nauczycieli , trenerów trenujących dziewczyny na co dzień w klubie, rodziców i przede wszystkim samych dziewczyn, które zostawiły dziś na boisku mnóstwo zdrowia, emocji i jakości! 
O sile naszej drużyny stanowią oczywiście zawodniczki trenujące na co dzień w Lambada Choroszcz , ale ogromne brawa należą się również dziewczynom, które nie trenują regularnie piłki nożnej, a mimo to pokazały wielki , charakter i niesamowitą ambicję! 
Choroszcz dzisiaj grała z ogniem w sercu i uśmiechem na twarzy!
JESTEŚMY DUMNI! 
                                         

Uczennica klasy 6 a NIKA ANTONIUK otrzymała wyróżnienie w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni".

Celem Konkursu było przedstawienie historii Żołnierzy Wyklętych lub epizodu z tej historii w sposób nieszablonowy, ciekawy i niepowtarzalny, zgodnie z prawdą historyczną. Praca plastyczna Niki została wyróżniona spośród 700 nadesłanych na konkurs, którego organizatorem była Fundacja im. Kazimierza Wielkiego.

Wielkie gratulacje!

czytaj dalej...

Uczniowie klasy 2e wybrali do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Choroszczy, gdzie mieli okazję uczestniczyć w ciekawych zajęciach czytelniczych. Podczas spotkania dzieci poznały przygody Rozalki- bohaterki, która w interesujący sposób wprowadziła ich w świat literatury i wartości takich jak przyjaźń, pomoc i odpowiedzialność. Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali opowieści, a następnie aktywnie uczestniczyli w rozmowie na temat wysłuchanego tekstu. Ważnym elementem wizyty było również zwiedzanie bibliotecznej galerii, gdzie dzieci mogły podziwiać prace oraz poznać bibliotekę jako miejsce nie tylko wypożyczania książek, ale także spotkań z kulturą i sztuką. Wyjście dostarczyło uczniom wielu pozytywnych wrażeń i z pewnością zachęciło ich do częstszego sięgania po książki oraz odwiedzania biblioteki.

Uwaga! Dziecięca Młoda Ultra stoi przed najważniejszym meczem sezonu!

Już w sobotę zagramy o wicemistrzostwo Polski, a cała Jagiellonia potrzebuje naszego wsparcia. Dlatego mocną ekipą – około 70 osób – stawimy się na stadionie, aby głośno dopingować naszych zawodników w tym ważnym boju.

Zbiórka: Sobota 23.05 godzina 15:00 na parkingu szkolnym.

Osoby, które nie odebrały jeszcze stosownych zgód, są zobowiązane jutro zgłosić się do Pana Mariusza Dzienisa po ich odbiór.

Pokażmy siłę i jedność! Do zobaczenia na stadionie! 💛❤️