Szanowni Państwo!

Uprzejmie informuję, iż Komisja Rekrutacyjno -Kwalifikacyjna powołana w Szkole Podstawowej imienia H. Sienkiewicza zakończyła pracę. W związku z tym ogłaszam listy uczniów przyjętych do oddziału przedszkolnego oraz do klas I w roku szkolnym 2020/2021. Lista przyjętych uczniów oraz przydział do poszczególnych oddziałów klas I oraz do klas IV w związku z utworzonym oddziałem sportowym na rok szkolny 2020/2021 znajduje się przy wejściu do placówki szkoły.

Dyrektor szkoły

Zaświadczenia z egzaminu ósmoklasisty wydane przez okręgową komisję egzaminacyjną będzie można odbierać od 31 lipca 2020 r. (piątek) od godz. 12.00 w sekretariacie szkoły w budynku przy ul. Powstania Styczniowego 26a. 

Dyrektor szkoły

Drodzy Uczniowie!

W imieniu swoim i Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej imienia Henryka Sienkiewicza w Choroszczy dziękuję Wam za pracę i współpracę, za zaangażowanie, za wspaniałe spotkania podczas uroczystości szkolnych, za działania i aktywność w czasie kształcenia na odległość, za wszystkie mniejsze i wielkie sukcesy.

Szanowni Rodzice!

Dziękuję Państwu za pomoc w trudnych chwilach, za współpracę, za wsparcie, za kolejny rok wspólnych działań, które przyczyniły się do rozwoju naszej placówki.

Wszystkim Uczniom i Rodzicom życzę spokojnych i zdrowych wakacji, wiele słońca i odpoczynku.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne


 

Temat: Bezpieczeństwo w Internecie.


Temat: Bezpiecznie spędzamy wakacje nad wodą, na szlakach górskich i rowerowych.