Dnia 22.09.2021r. w Białymstoku odbył się turniej Rugby Tag

Nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w zawodach z tej dyscypliny sportowej , mieliśmy pewne obaw co do występu w tym turnieju lecz nasza utalentowana młodzież nie zawiodła i dała wspaniały popis, udowadniając że ciężka praca podczas treningów w szkole może dać wspaniałe efekty.


Reprezentanci naszej szkoły spisali się znakomicie.

Drużyna młodsza składająca się z zawodników urodzonych w roku 2010 zajęła I miejsce wygrywając wszystkie swoje mecze.

Równie dobrze spisali się ich starsi koledzy i koleżanki z rocznika 2009  którzy również wywalczyli pierwsze miejsce nie zaznając goryczy porażki.

Skład : Bartosz Krysztopik, Tomasz Malinowski, Kamil Trzaska, Krzysztof Pogorzelski, Mateusz Chmielewski, Tomasz Talipski, Igor Wardziński, Michał Markiewicz, Sandra Siemienik, Sabina Bereziecka, Olga Chrzanowska, Blażej Grycel, Dawid Biernacik, Krzysiek Roszkowski, Wojciech Borowik, Oliwier Kamiński, Piotr Mogielnicki, Maja Orłowska

Na uwagę zasluguje również fakt ze nasza uczennica SANDRA SIEMIENIUK została uznana za najlepsza zawodniczke całego turnieju.

Wielkie brawa i gratulacje naszym podopiecznym oraz  nauczycielom Pani Grażyna Kopaczewska oraz Pan Mariusz Dzienis  którzy wspaniale przygotowali naszych uczniów do tego turnieju.