Emocje po zwycięstwie drużyny Jagiellonii powoli opadają. Mistrzowie z pewnością też już na zasłużonym odpoczynku. Nasi uczniowie – uczestnicy wspaniałego meczu- również wrócili do szkolnych ław, książek i zeszytów. Społeczność Szkoły Podstawowej imienia Henryka Sienkiewicza w Choroszczy chciałaby złożyć serdeczne podziękowania organizatorom Dziecięcej Ultry i tym samym wyjazdu uczniów placówki na mecz Jagiellonia – Warta, Panom Jackowi Romanowskiemu i Piotrowi Sawczukowi.


Serdecznie dziękujemy za obecność i towarzystwo Panu Robertowi Wardzińskiemu Burmistrzowi Choroszczy, który naszym uczniom ufundował czapeczki, będące znakiem rozpoznawczym naszej drużyny w sektorze Dziecięcej Ultry.

Serdecznie dziękujemy firmie PKS Nova za udostępnienie środka transportu, który bezpiecznie zawiózł naszych szkolnych kibiców na mecz.

Dyrektor szkoły składa serdecznie podziękowania, niezawodnym jak zawsze, nauczycielom placówki, którzy towarzyszyli uczniom uczestniczącym w tym wspaniałym wydarzeniu sportowym, a byli to - Pan Mariusz Dzienis, Pani Kamila Reduta-Chmielewska, Pan Marcin Jaromiński, Pani Joanna Chmur.