Chłopcy tak jak i dziewczęta bardzo udanie zainaugurowali nowy sezon piłkarski. Reprezentacja naszej szkoły złożona z chłopców z klas 4-6 okazała się najlepszą drużyną turnieju organizowanego w Dobrzyniewie i zajęła 1 miejsce. Do turnieju przystąpił 10 najlepszych zespołów z całego Powiatu nasza drużyna wygrała wszystkie swoje mecze. Na uwagę zasługuje fakt iż w całym turnieju w 6 rozegranych meczach nie straciliśmy ani jednej bramki. Z uwagi na dużą ilość drużyn mecze postanowiono skrócić z 20 minut do 12 , mimo wszystko nasza drużyna była bardzo skuteczna i strzeliła wiele bramek. Pomimo dużej przewagi dramaturgia była do samego końca ponieważ w wielkim finale wygrywamy dopiero po serii rzutów karnych.

Wyniki grupowe :

SP Choroszcz - Sp Dobrzyniewo 4:0

SP Choroszcz - SP Michałowo 3:0

SP Choroszcz - SP Wasilków 5:0

SP Choroszcz - SP Gródek 2:0

PÓŁFINAŁ:

SP Choroszcz - SP Nowe Aleksandrowo 2:0

FINAŁ:

SP Choroszcz - SP Kleosin 0:0 (1:0 w rzutach karnych)

Skład naszej drużyny : Jakub Jacewicz, Marcin Krawczyk, Szymon Werpachowski, Karol Milewski, Wiktor Mielech, Jan Krajewski, Alan Kurzyna, Bartosz Pogorzelski, Bartosz Sewioła, Oliwier Gromko, Kacper Cruz Rodriguez

Trener : Mariusz Dzienis