W dniu dzisiejszym chłopcy z naszej szkoły wzięli udział w turnieju piłki nożnej . Był to Półfinał Województwa dla klas 4,5,6 który odbył się w Siemiatyczach. Stawka była wysoka ponieważ tylko dwie najlepsze drużyny mogły uzyskać awans do Finału Wojewódzkiego. Dlatego też od razu  wzięliśmy się mocno do pracy. W pierwszym spotkaniu pewnie wygrywamy ze Szkołą Podstawową z Hajnówki 5-1, w drugim swoim meczu po bardzo dobrym meczu  remisujemy z gospodarzami turnieju SP Siemiatycze 0-0, natomiast w trzecim spotkaniu nie dajemy najmniejszych szans drużynie z Knyszyna z którą wygrywamy 5-0. Przy takiej samej ilości punktów, ale lepszej różnicy bramek  wygrywamy cały turniej i z pierwszego miejsca awansujemy do wielkiego Finału.

Trzeba przyznać że bardzo fajnie weszliśmy w ten nowy rok szkolny, rzadko się zdarza aby jedna szkoła mogła pochwalić się takim osiągnięciem gdzie zarówno chłopcy jak i dziewczęta są w Finałach Wojewódzkich w jednej konkurencji sportowej. Oczywiście obie drużyny nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa i zapowiadają grę o pełną pule do samego końca.

Dziewczętom i chłopcom życzymy powodzenia i trzymamy za nich mocno kciuki w Finałach.

Skład chłopców: Mateusz Chmielewski, Piotr Mogielnicki, Kamil Trzasko, Tomasz Talipski , Karol Wacewicz , Jakub Soszyński , Wiktor Mielech

Trener: Mariusz Dzienis