Uczniowie klas sportowych mają za sobą rozgrywkowy tydzień siatkarski w ramach Szkolnych Igrzysk Sportowych Dzieci i Młodzieży. Z sukcesami walczyli o  wyjście z grupy do etapu wojewódzkiego.

Dziewczyny z kl. 7f i 5d wywalczyły w Mońkach 7 marca II miejsce w grupie południowej
 i tym samym awans do dalszego etapu.  Skład zespołów:

I zespół: Maja Orłowska, Lena Zabielska, Iza Popławska, Iza Mróz

II zespół: Wiktoria Tryskuć, Agata Jeromin, Olga Chrzanowska, Laura Czmut, Zuzanna Matyszewska

Uczennice kl. 8e w półfinale grupy w Bielsku Podlaskim  10 marca zajęły również II miejsce i przed nimi finał grupy. Grały: Gabrysia Poletyło, Ola Rzepnicka, Zuzka Puciłowska, Kinga Sokół, Julka Zinówko, Marysia Zajkowski, Patrycja Roszkowska.

Chłopcy z 8e mieli swój debiut siatkarski rozgrywając 11 marca w Tykocinie finał gupy i zajmując
III miejsce. Skład zespołu: Dawid Aneszko, Alex Wierciszewski, Szymon Popławski, Dawid Dziejma, Filip Kozłowski. Tolek Przygoda, Dawid  Biernacik.

Gratulacje dla Wiktorii Tołoczko z kl. 7f, która po raz trzeci w tym czasie uczestniczyła
w Kampach Siatkarskich w ramach powołania do kadry Polski w roczniku 2009 jako jedyna dziewczyna z województwa podlaskiego.

Nasze uczennice z klasy 7f i 8e w tym roku szkolnym reprezentowały KS BAS (Białostocką Akademię Siatkówki) w klubowych rozgrywkach Młodziczek. Cieszy rozwój sportowy i możliwości, jakie dzięki temu mają nasze wychowanki. Duże zaangażowanie dziewczyn, praca w ramach zajęć w klasie sportowej (10 godzin w tygodniu), treningi w BAS-ie (2x w tygodniu), doskonalenie umiejętności na obozach sportowych oraz wiele rozegranych meczy dają wyniki. BRAWO!