Startujemy z Konkursem Pho3nix Kids i akcją Charytatywną na rzecz WOŚP największego konkursu dla szkół podstawowych 

Konkurs stanowi rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły, a odbywa się w terminie: 24 stycznia – 6 lutego 2022 aż do Wielkiego Finału WOŚP a przeprowadzony będzie w całości w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids (aplikacja bezpłatna) dostępnej w Google Play i App Store. 

Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej. Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4!

Zachęcamy naszych uczniów do ściągnięcia aplikacji na telefon Pho3nix Kids, zarejestrowania się i wyboru naszej szkoły. Im większa frekwencja, tym większe szanse na zdobycie nagród indywidualnych oraz zebranie 1 000 000 od Fundacji Pho3nix na rzecz WOŚP