Ten tydzień był bardzo intensywny dla naszych młodych siatkarek. Dziewczyny po ¼ województwa w Mońkach rozegrały 21 lutego turniej na własnym boisku. W turnieju wzięło udział 5 szkół: SP 12, SP 34, SP 9, SP 21 z Białegostoku oraz nasza szkoła. 


Uczennice klas sportowych 20 lutego reprezentowały naszą szkołę na kolejnym etapie rozgrywek w ramach Igrzysk Dzieci organizowanych przez Podlaski Związek Sportowy. Nasze siatkarki zmierzyły się ze SP z Białowieży, SP nr 2 z Moniek, SP nr 2 z Siemiatycz.


Dnia 6 grudnia nasze siatkarki reprezentowały szkołę na etapie powiatowym w Szkolnych Igrzyskach Dzieci w Supraślu.


Dnia 4 i 5 grudnia odbyły się FINAŁY IGRZYSK WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO DZIECI I MŁODZIEŻY w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Uczniowie naszej Szkoły awansowali w dwóch kategoriach wiekowych do finału wojewódzkiego woj. podlaskiego przechodząc przez finał powiatowy zajmując I miejsca, finał wojewódzki grupy południowej zajmując II miejsca co dało awanse do ścisłego finału. Ostatecznie zawodnicy zajęli 5 miejsca.

Miło nam poinformować całą społeczność szkolną, iż nasza uczennica Judyta Bereziecka (klasa V b) wygrała dla naszej placówki główną nagrodę w konkursie "#OSEWyzwanie". W ramach rywalizacji przygotowała pracę plastyczną dotyczącą stosowania technologii komputerowej we współczesnej szkole. Nagrodą w konkursie jest pracownia mobilna składająca się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z dostępem do internetu, z której będą mogli korzystać uczniowie naszej placówki. Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy.