W dniach 20 – 21 listopada 2019 r. odbyły się spotkania organizowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Choroszczy z cyklu „Z tatą mogę wszystko!”. Pierwszego dnia uczestniczyliśmy w wieczorku tanecznym dzieci z tatusiami. Spotkanie rozpoczął pan Dariusz Jabłoński tancerz, instruktor tańca towarzyskiego, który uczył uczestników podstawowych kroków walca oraz Rock’n’roll’a. Po instruktażu można było wypróbować swoich sił na parkiecie w rytmach największych przebojów. Wieczorek urozmaiciło wiele zabaw i konkursów.


Serdecznie zapraszamy wszystkich ojców wraz z pociechami do udziału w spotkaniach z cyklu „Z tatą mogę wszystko”. 20 listopada 2019 r. zapraszamy na wieczorek taneczny o godz.17.00 w małej szkole na sali gimnastycznej. Do walca poprowadzą nas instruktorzy tańca towarzyskiego, posilimy się przy słodkim stole, spędzimy czas przy dobrej muzyce. 21 listopada 2019 r. o godz.17.00 w dużej szkole na strzelnicy zmierzą się drużyny rodzinne, a wolny czas umilą nam gry planszowe i rywalizacje na Xboxie. Ilość miejsc ograniczona.


Drodzy Rodzice,
Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Choroszczy informuje, iż w roku szkolnym 2019/2020 wysokość wpłaty na działalność bieżącą Rady wynosi 30 zł od dziecka. Wpłat można dokonywać w sekretariacie, w obydwu budynkach szkoły. Wszelkie zapytania oraz prośby do Rady Rodziców można kierować na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszelkie Państwa pomysły i opinie będą dla nas bardzo cenne.

Dorota Muczyńska
Przewodnicząca Rady Rodziców