25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

Dnia 24 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. W celebrowaniu tego wyjątkowego święta wzięła udział cała społeczność szkolna klas 0-3. W tym dniu każdy uczeń przyszedł do szkoły w towarzystwie swojego pluszowego przyjaciela. W ramach zajęć najmłodsi uczniowie z klas 0 brali udział w licznych zabawach w swoich grupach oraz z pomocą swoich wychowawców wykonali „Mega Misie”, które można podziwiać na holu głównym naszej szkoły. Również nie zabrakło licznych zabaw i zajęć w klasach 1-3, których tematem przewodnim był „pluszowy przyjaciel”. W ramach obchodów w bibliotece szkolnej i świetlicy dzieci mogły obejrzeć film o historii pluszowego misia, posłuchać misiowych zagadek, wziąć udział w zajęciach plastycznych, jak również rozwijać swoje zainteresowania czytelnicze wybierając książki związane z misiami. W tym wyjątkowym dniu wszyscy uczniowie zostali zaproszeni na salę gimnastyczną na której odbyły się: taniec misia, pokaz pluszaków oraz zabawa muzyczno – ruchowa. Dzień był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. 

Organizatorzy: 

Magdalena Masłowska - Tomanek 

Monika Łabowicz 

Marzanna Szumkowska

 Agnieszka Tołoczko 

Elżbieta Fugiel

Wychowawcy 0-3