Możliwość  odkrywania,  eksperymentowania, doświadczania  mieli uczniowie klasy 3c raz 3d podczas wycieczki 6 października 2022 roku do Białegostoku.

W  Epi-Centrum Nauki w Białymstoku  każdy pasjonat nauk technicznych i przyrodniczych znalazł coś dla siebie oraz wzbogacił wiedzę poprzez udział w różnych obserwacjach i eksperymentach, świetnie się przy tym bawiąc. To wyjątkowe miejsce, rozbudza kreatywność i ciekawość świata dziecka.

Było też coś dla naszych sportowców, zwiedziliśmy „od podszewki” Stadion Miejski.  Najbardziej podobały się dzieciom miejsca niedostępne na co dzień, między innymi: szatnia Reprezentacji Polski w strefie gości, szatnia gospodarzy, Jagiellonii Białystok oraz galeria sław, boisko, trybuny.

 Na koniec   było  coś  pasjonatów gwiazd, kosmosu, astronomii  - Planetarium w Białymstoku.  Poznaliśmy historię  latania  oglądając film   „Na skrzydłach marzeń” 3D  w specjalnie odchylających się fotelach.  Było super.  Bardzo dziękujemy panu Tomaszowi Staszewskiemu za pomoc w organizacji tak wspaniałej wycieczki oraz przeżycie z nami niezapomnianych wrażeń.