Drużyny z Choroszczy nabierają rozpędu. Po prawie rocznej przerwie związanej z pandemią swoje zmagania rozpoczęli piłkarze z sp. Choroszcz. Nasza szkoła wystartowała w dwóch kategoriach wiekowych.

więcej po kliknięciu w artykuł

                                                             

Młodsza grupa  osłabiona brakiem kilku podstawowych zawodników będących na wycieczce szkolnej pojechała do Dobrzyniewa.

Chłopcy walczyli bardzo dzielnie połowa składu to uczniowie klas 4, a więc młodsi od swoich rywali nawet o 2 lata. Po zaciętych bojach zajmujemy 3 miejsce awans uzyskały niestety tylko dwie pierwsze ekipy. Mimo to turniej był udany, a młodsi zawodnicy zdobyli cały bagaż nowych doświadczeń które mam nadzieję zaprocentuje w przyszłości np. w turnieju o Puchar Tymbarka.

Natomiast  starsi koledzy wypełnili plan minimum i z drugiego miejsca uzyskali awans do dalszego etapu. Od miejsca pierwszego dzieliła nas tylko gorsza różnica bramek pomiędzy naszą szkołą, a szkołą z Kleosina.

Opiekun naszych drużyn Pan Mariusz Dzienis był zadowolony z występu obu drużyn, a w szczególności  z najmłodszych uczniów naszej szkoły dla których były to pierwsze zawody międzyszkolne.

Gratulujemy wszystkim drużynom sportowej postawy i walki do końca.