Kliknij tytuł, aby otworzyć


Link do pracy klasowej 

-------> Praca klasowa <--------- 

 

 

1. Praca klasowa będzie dostępna na Classroomie i stronie internetowej szkoły.

2. Będzie udostępniona w formie pliku pdf, który będzie można:
A) wydrukować, podpisać, rozwiązać zadania, odesłać zdjęcie na Messengera lub jeden z adresów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poczta klasowa.
😎 otworzyć plik zamieszczony na Classroomie, zapisać za dysku, a otwarty na komputerze, telefonie, tablecie czy innym sprzęcie rozwiązać zadania na podpisanej kartce lub kartkach, odesłać zdjęcie na Messengera lub jeden z adresów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poczta klasowa.
C) otworzyć plik zamieszczony na Classroomie, rozwiązać zadania na podpisanej kartce lub kartkach, odesłać zdjęcie na Messengera lub jeden z adresów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poczta klasowa.

3. Praca pisemna trwać będzie 30 min. Po tym czasie w ciągu 10 minut należy przesłać zdjęcie z rozwiązaniami, koniecznie kartka na której będą rozwiązania musi być podpisana.
Starajcie się pisać czytelnie.

4. Praca klasowa odbędzie się przy włączonych mikrofonach i kamerkach.

5. Praca ma być samodzielna !!! Wszelkie próby podpowiedzi ze strony rodziców, rodzeństwa czy innych osób skutkuje otrzymaniem oceny niedostatecznej. Zabronione jest również korzystanie z innych źródeł, np. stron internetowych!!!

6. Każde zadanie należy rozwiązać przedstawiając pełen tok rozumowania, czyli zapisać nawet proste obliczenia. Zadania, w których znajdzie się tylko odpowiedź bez obliczeń, będą zaliczone na 0p. Dotyczy to również zadań testowych, czyli z kilkoma odpowiedziami, w których należy coś obliczyć.

7. Zagadnienia na sprawdzian stanowią punkty ze spisu treści w podręczniku w tego działu.

8. W razie jakichkolwiek pytań, proszę pisać.