WAŻNE!!!

NAUKA ZDALNA I SPRAWDZIAN !!!

Kliknij tytuł, aby przeczytać informację!

Na konta uczniowskie zostały wysłane zaproszenia do Classroomu z matematyki. Zapraszam wszystkich do kliknięcia w wysłany link. Dzięki temu będziecie mogli na bieżąco otrzymywać wszelkie materiały z danej lekcji, linki do filmów i ćwiczeń, zadania dodatkowe i obowiązkowe do wykonania. 

W poniedziałek czeka Was zapowiedziany sprawdzian z działu "Figury geometryczne". Na Classroom są już dostępne przykładowe zadania do tej pracy pisemnej. 

Praca klasowa odbędzie się 26.10 (poniedziałek) od 11.55 do 12.30. Lekcję zaczniemy o 11.50 przez Meet, po sprawdzeniu obecności i omówieniu tego, co Was czeka, rozpocznie się czas na pisanie sprawdzianu. Plik pdf będzie również dostępny na stronie szkoły w zakładce 6a. Rozwiązania zadań proszę wysłać do mnie w formie zdjęć na pocztę klasową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez Messengera (to najszybsza opcja, od razu z telefonu można wysłać bez konieczności kopiowania zdjęć na komputer) do godziny 12.45 (pisanie kończycie o 12.30, 15 minut powinno wystarczyć na odesłanie rozwiązań). Jeśli ktoś ma możliwość, to można wydrukować test. Kto nie ma takiej możliwości, rozwiązuje na oddzielnej, podpisanej imieniem i nazwiskiem kartce. 

W razie jakichkolwiek pytań jestem do usług.