3 grudnia uczniowie klasy IIIc i IIId byli na wycieczce w Kinie Helios na filmie pt. "Był sobie pies", a następnie udali się pieszo do Oddziału Regionalnej Telewizji Polskiej mieszczącej się przy ul. Włókienniczej w Białymstoku. 

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W tym roku nasze hasło brzmiało "Uśmiechnij się i bądź życzliwy". Uczniowie klasy IIIc i IIId zaprosili wszystkich uczniów klas 0-III, nauczycieli, panią Dyrektor na przedstawienie o przyjaźni i życzliwości. Przypomnieliśmy, że najlepiej uśmiechnąć się do drugiego człowieka, powiedzieć miłe słowo, przesłać ciepłe spojrzenie.

Dnia 12 listopada 2019r. uczniowie klasy III "c" i III "d" pojechali na wycieczkę do Teatru Lalek na spektakl pt. "Przyjaciele z Bullerbyn", a następnie udali się do Muzeum Wojska Polskiego, gdzie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych pt. "Do hymnu".Uczniowie mieli możliwość obejrzenia mundurów wojskowych po II wojnie światowej, do czasów współczesnych.

Uczniowie klasy III "c" i III "d" od 25 września do końca listopada mają możliwość uczestniczyć w ogólnopolskim projekcie pt. "Umiem pływać", który jest dofinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Dzięki takiemu projektowi uczniowie mają 20 godzin bezpłatnego wyjazdu na basen do Pływalni Rodzinnej przy ul. Stromej w Białymstoku. 

Dnia 25 października uczniowie klasy III "c" i III "d" wybrali się na cmentarz parafialny w Choroszczy, aby uporządkować zapomniane groby.