Drodzy Uczniowie!

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informuję, iż dnia 1 września 2020 roku odbędzie się spotkanie wychowawców z wychowankami inaugurujące nowy rok szkolny 2020/2021. Uczniów klas II-III proszę o przybycie do szkoły na godzinę 9.00, wejście do części wspólnej budynku szkoły przy ul. Powstania Styczniowego 1 i przejście z wychowawcami do wskazanych przez nich sal. Uczniów klas I oraz oddziału przedszkolnego zapraszam na spotkanie na boisku szkolnym. Początek spotkania - godzina 9.15.

Uczniów klas V- VIII proszę o przybycie do szkoły na godzinę 8.00, wejście do części wspólnej budynku szkoły przy ulicy Powstania Styczniowego 26 A i przejście z wychowawcami do wskazanych sal. Uczniów klas IV zapraszam na spotkanie na placu szkolnym przed wejściem do budynku. Początek spotkania - godzina 8.15.

Zwracam się z serdeczną prośbą o zakrywanie ust i nosa maseczką. Po wejściu do budynku szkoły należy zdezynfekować dłonie. Po budynku szkolnym należy poruszać się  tylko w obecności wychowawcy. Proszę o zachowanie odległości i dystansu społecznego.

Szanowni Państwo!

Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo oraz zalecenia GIS do budynku wchodzą tylko uczniowie placówki.

Przydział sal na rozpoczęcie roku ukaże się po kliknięciu na tytuł.

Odwozy w dniu 1 września rozpoczną się po spotkaniach z wychowawcami między godz. 9.00 a 10.00

Dyrektor szkoły