Dnia 4 i 5 grudnia odbyły się FINAŁY IGRZYSK WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO DZIECI I MŁODZIEŻY w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Uczniowie naszej Szkoły awansowali w dwóch kategoriach wiekowych do finału wojewódzkiego woj. podlaskiego przechodząc przez finał powiatowy zajmując I miejsca, finał wojewódzki grupy południowej zajmując II miejsca co dało awanse do ścisłego finału. Ostatecznie zawodnicy zajęli 5 miejsca.

 
Zawodnicy reprezentujący nasza Szkołę:
IDZ: ANESZKO DAWID, KOZŁOWSKI DOMINIK, WIERCISZEWSKI ALEX
IMS: KRUKOWSKI PAWEŁ, POSTLEP FILIP, SMOK HUBERT
Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie i życzę dalszych sukcesów
                                                                          
                                                                                 trener: Paweł Waliński