Zastępstwa - PIĄTEK 25.11.2022

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Maksymiuk Irena, wakat współorg., Zaniewska Agnieszka, Kulesza Urszula, Hodun Tomasz(2-32), Jabłońska Beata(2-32), Kraszewska Ewa(2-32), Rudzińska Katarzyna, Pęza Izabela, Wilczewska Barbara, Waszczuk Kamila, Śladewska Danuta, Olszewski Radosław, Horodeńska Aneta, Misijuk Monika

Klasa (oddział)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
przed lekcjamiHorodeńska AnetaDyżurSzarkowska Agnieszka
1/2Olszewski RadosławDyżurNowik Anna
1/2Hodun TomaszDyżurSawicki Mariusz
1/2wakat współorg.DyżurProszczuk Katarzyna
2/3Śladewska DanutaDyżurKościelecki Maciej
3/4Olszewski RadosławDyżurPopko Rafał
3/4wakat współorg.DyżurSmalak Piotr
długa przerwa 1Horodeńska AnetaDyżurReduta -Chmelewska Kamila
długa przerwa 1Wilczewska BarbaraDyżurZagórska Jolanta
długa przerwa 1Śladewska DanutaDyżurWysocka Justyna
długa przerwa 1Kraszewska EwaDyżurGaweł Joanna
długa przerwa 1Pęza IzabelaDyżurRojecka Elżbieta
długa przerwa 2Zaniewska AgnieszkaDyżurJaromiński Marcin
długa przerwa 2Jabłońska BeataDyżurHorba Gabriela
długa przerwa 2Waszczuk KamilaDyżurRutkowska Magdalena
długa przerwa 2Misijuk MonikaDyżurTur-Zakrzewska Aneta
długa przerwa 2Hodun TomaszDyżurHajduczenia Anna
długa przerwa 2Kulesza UrszulaDyżurPaliwoda Agnieszka
6/7Jabłońska BeataDyżurSzarkowska Agnieszka
6/7Maksymiuk IrenaDyżurReduta -Chmelewska Kamila
0a3Misijuk Monikaj.ang->edu.przedszk.Cieśluk Małgorzata
2d4Misijuk Monikaj.ang->edu. wczesn.Tur-Zakrzewska Aneta
3e1Kulesza Urszulaedu. wczesn.Guzewicz-Kuberska Dominika
2Kulesza Urszulaedu. wczesn.->edu. inform.Zawadzka Joanna / 9 -> komp.
3Kulesza Urszulaedu. wczesn.->edu. inform.Zawadzka Joanna / 9 -> komp.
4Kulesza Urszulaedu. wczesn.Zagórska Jolanta
5Kulesza Urszulazaj. rozw.Tołoczko Agnieszka
3f1Misijuk Monikaj.ang->edu. wczesn.Grądzka Anna
5b5Jabłońska Beatahist->j.polGaweł Joanna / 132 -> 117
5d4Jabłońska BeatahistZalewska Ewa
7b2Hodun Tomaszchem->zaj.wych.Iwaszkiewicz Izabela
8c1Horodeńska Anetaj.pol->j.angSzarkowska Agnieszka / 100 -> 220
2Horodeńska Anetaj.polNiewiarowska Katarzyna
5Hodun Tomaszed.bezp->j.niemSławińska Agnieszka / 211 -> 128
6Jabłońska Beatahist->j.polGaweł Joanna
8d3Jabłońska Beatahist->fizTrosko Marek
4Horodeńska Anetaj.pol->matNowik Anna / 100 -> 203
6Hodun Tomaszchem->wfDworakowska - Dojlida Jolanta / 211 -> s.gimn.1
8e2Jabłońska Beatahist->matSawicki Mariusz / 132 -> 206
5Horodeńska Anetazaj.wych.->j.polNiewiarowska Katarzyna
8f3Horodeńska Anetaj.polNiewiarowska Katarzyna
O.S., 8e4Hodun TomaszchemSmalak Piotr

http://www.aScTimeTables.com - 25.11.2022 07:56:11
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Choroszczy, ul. Powstania Styczniowego 26a