Zastępstwa - PONIEDZIAŁEK 21.11.2022

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Zagórska Jolanta, Paliwoda Agnieszka, Nowik Anna, wakat współorg., Misijuk Monika, Cieśluk Katarzyna, Kopaczewska Grażyna, Bok Dorota, Bancerek Ewa, Zaniewska Agnieszka

Klasa (oddział)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
przed lekcjamiZaniewska AgnieszkaDyżurLeszczyńska Elżbieta
przed lekcjamiCieśluk KatarzynaDyżurLenczewska Jolanta
1/2Nowik AnnaDyżurSmalak Piotr
1/2Zaniewska AgnieszkaDyżurSadowska Dorota
1/2Kopaczewska GrażynaDyżurDzienis Mariusz
3/4Nowik AnnaDyżurJabłońska Beata
3/4wakat współorg.DyżurKościelecki Maciej
długa przerwa 1Zaniewska AgnieszkaDyżurReduta -Chmelewska Kamila
długa przerwa 1Zagórska JolantaDyżurGrądzka Anna
długa przerwa 2Paliwoda AgnieszkaDyżurHorba Gabriela
długa przerwa 2Bok DorotaDyżurKrzywicka Anna
długa przerwa 2Bancerek EwaDyżurHorodeńska Aneta
długa przerwa 2Kopaczewska GrażynaDyżurChmur Joanna
długa przerwa 2Misijuk MonikaDyżurRudzińska Katarzyna
0a4Misijuk Monikaj.ang->edu.przedszk.Cieśluk Małgorzata
1a3Misijuk Monikaj.ang->edu. wczesn.Miezianko Barbara
1b1Bok Dorotaedu. wczesn.Miezianko Barbara
2Bok Dorotaedu. wczesn.Fugiel Elżbieta
3Bok DorotawfFugiel Elżbieta
5Bok Dorotaedu. wczesn.Krzywicka Anna
1c3Paliwoda Agnieszkaj.ang->edu. wczesn.Misiewicz Urszula
5Cieśluk Katarzynarel->edu. wczesn.Misiewicz Urszula
1d2Cieśluk Katarzynarel->edu. wczesn.Ostrowska Beata
2a5Misijuk Monikaj.ang->edu. wczesn.Rudzińska Katarzyna
3a2Paliwoda Agnieszkaj.ang->edu. wczesn.Lenczewska Jolanta
3d1Cieśluk Katarzynarel->edu. wczesn.Lenczewska Jolanta
2Misijuk Monikaj.ang->edu. wczesn.Rojecka Elżbieta
3Zagórska Jolantaedu. wczesn.Łabowicz Monika
4Zagórska JolantawfLenczewska Jolanta
3f4Cieśluk Katarzynarel->edu. wczesn.Grądzka Anna
4d5Kopaczewska GrażynawfReduta -Chmelewska Kamila
6Kopaczewska GrażynawfReduta -Chmelewska Kamila
5a3Nowik Annamat->histJabłońska Beata
5c4Kopaczewska GrażynawfDzienis Mariusz
5d5Paliwoda Agnieszkaj.angHorba Gabriela
6c4Nowik AnnamatLeszczyńska Elżbieta
6d2Kopaczewska GrażynawfDzienis Mariusz
3Kopaczewska GrażynawfDzienis Mariusz
6Paliwoda Agnieszkaj.angOdwołane
7a5Bancerek EwamatLitwin Walentyna
8a, 8f1Kopaczewska GrażynawfOdwołane
8b1Nowik AnnamatSawicki Mariusz
8e7Paliwoda Agnieszkaj.angJabłońska Maria / 220A -> 218
8Paliwoda Agnieszkazaj.angOdwołane
8f6Bancerek EwamatProszczuk Katarzyna
7Bancerek Ewazaj.matemOdwołane

http://www.aScTimeTables.com - 20.11.2022 16:07:06
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Choroszczy, ul. Powstania Styczniowego 26a