Zastępstwa - PIĄTEK 28.10.2022

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Hodun Tomasz, Gawryluk Beata, Rudzińska Katarzyna, Nowik Anna, Wysocka Justyna, Zaniewska Agnieszka, Horodeńska Aneta, Chmur Joanna, Śladewska Danuta, Lenczewska Jolanta, Puławska Kinga, Dakowicz Agnieszka, Łabęcka Partycja, Iwaszkiewicz Izabela, Dworakowska - Dojlida Jolanta, Guziejko Beata, Jabłońska Maria, Kraszewska Ewa

Klasa (oddział)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
przed lekcjamiHorodeńska AnetaDyżurJabłońska Beata
przed lekcjamiKraszewska EwaDyżurPerkowski Tomasz
przed lekcjamiLenczewska JolantaDyżurOstrowska Beata
1/2Dakowicz AgnieszkaDyżurBogacewicz Bogusław
1/2Guziejko BeataDyżurKopaczewska Grażyna
1/2Łabęcka PartycjaDyżurPerkowski Tomasz
1/2Hodun TomaszDyżurTrosko Marek
2/3Śladewska DanutaDyżurKościelecki Maciej
3/4Chmur JoannaDyżurSawicki Mariusz
3/4Łabęcka PartycjaDyżurSmalak Piotr
długa przerwa 1Śladewska DanutaDyżurSzarkowska Agnieszka
długa przerwa 1Kraszewska EwaDyżurSadowska Dorota
długa przerwa 1Iwaszkiewicz IzabelaDyżurGaweł Joanna
długa przerwa 2Nowik AnnaDyżurJaromiński Marcin
długa przerwa 2Horodeńska AnetaDyżurWojciech Dudziński
długa przerwa 2Zaniewska AgnieszkaDyżurReduta -Chmelewska Kamila
długa przerwa 2Guziejko BeataDyżurSzarkowska Agnieszka
długa przerwa 2Dworakowska - Dojlida JolantaDyżurProszczuk Katarzyna
długa przerwa 2Jabłońska MariaDyżurHorba Gabriela
długa przerwa 2Hodun TomaszDyżurHajduczenia Anna
6/7Wysocka JustynaDyżurBogacewicz Bogusław
7/8Guziejko BeataDyżurTrosko Marek
7/8Dworakowska - Dojlida JolantaDyżurReduta -Chmelewska Kamila
2a1Puławska Kingaedu. wczesn.Cieśluk Małgorzata
3Puławska Kingaedu. wczesn.Fugiel Elżbieta
4Puławska Kingaedu. wczesn.Fugiel Elżbieta
5Puławska Kingaedu. wczesn.Zajko Agnieszka
3a1Lenczewska Jolantaedu. wczesn.Waszczuk Kamila
3Lenczewska JolantawfWaszczuk Kamila
4Lenczewska Jolantazaj. rozw.->edu. wczesn.Tur-Zakrzewska Aneta
4a1Wysocka Justynaprzyr->relPerkowski Tomasz
5Jabłońska Mariaj.angHajduczenia Anna / 130A -> 115
4a, 4b2Guziejko BeatawfKopaczewska Grażyna
4b4Wysocka JustynaprzyrLitwin Walentyna
4c3Chmur Joannaj.angHorba Gabriela
5b6Jabłońska Mariaj.angOdwołane
5c5Chmur Joannaj.ang->infPopko Rafał / 220A -> 201
6c1Guziejko BeatawfWojciech Dudziński / s2 -> świetlica
5Nowik Annamat->relPerkowski Tomasz / 203 -> 213
7a7Jabłońska Mariaj.angSzarkowska Agnieszka / 130A -> 220
7a, 7b5Dworakowska - Dojlida JolantawfKopaczewska Grażyna
7b2Hodun Tomaszchem->histJabłońska Beata
3Guziejko Beatazaj.wych.Kozłowska Jelena
5Guziejko BeatawfLitwin Walentyna
6Wysocka Justynabiol->wfReduta -Chmelewska Kamila / 111 -> s2
8a3Hodun Tomaszchem->histJabłońska Beata
8b4Nowik Annamat->histJabłońska Beata
6Dworakowska - Dojlida JolantawfLitwin Walentyna
8b, 8e6Guziejko BeatawfDzienis Mariusz
8c1Horodeńska Anetaj.pol->matLeszczyńska Elżbieta
2Horodeńska Anetaj.polKościelecki Maciej
5Hodun Tomaszed.bezp->matLeszczyńska Elżbieta
8c, 8d7Dworakowska - Dojlida JolantawfReduta -Chmelewska Kamila
8f1Hodun Tomaszchem->fizTrosko Marek
3Horodeńska Anetaj.polKościelecki Maciej
O.S., 8e4Hodun TomaszchemSmalak Piotr

http://www.aScTimeTables.com - 07.11.2022 10:37:46
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Choroszczy, ul. Powstania Styczniowego 26a