Zastępstwa - CZWARTEK 27.10.2022

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Hodun Tomasz, Rojecka Elżbieta, Gawryluk Beata, Rudzińska Katarzyna, Lenczewska Jolanta, Puławska Kinga, Dakowicz Agnieszka, Łabęcka Partycja, Iwaszkiewicz Izabela, Dworakowska - Dojlida Jolanta, Guziejko Beata, Dzienis Mariusz, Jaromiński Marcin, Jabłońska Maria, Niewiarowska Katarzyna

Klasa (oddział)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
1/2Guziejko BeataDyżurSadowska Dorota
1/2Jabłońska MariaDyżurSawicki Mariusz
1/2Jaromiński MarcinDyżurSławińska Agnieszka
2/3Dworakowska - Dojlida JolantaDyżurSzarkowska Agnieszka
długa przerwa 1Guziejko BeataDyżurNowik Anna
długa przerwa 1Rojecka ElżbietaDyżurBok Dorota
długa przerwa 1Iwaszkiewicz IzabelaDyżurPaliwoda Agnieszka
długa przerwa 1Dworakowska - Dojlida JolantaDyżurJoka Barbara
długa przerwa 1Łabęcka PartycjaDyżurReduta -Chmelewska Kamila
długa przerwa 2Dakowicz AgnieszkaDyżurKraszewska Ewa
długa przerwa 2Lenczewska JolantaDyżurTur-Zakrzewska Aneta
długa przerwa 2Rudzińska KatarzynaDyżurBok Dorota
długa przerwa 2Dzienis MariuszDyżurPaliwoda Agnieszka
długa przerwa 2Jabłońska MariaDyżurGaweł Joanna
6/7Iwaszkiewicz IzabelaDyżurHorodeńska Aneta
6/7Hodun TomaszDyżurSmalak Piotr
7/8Dzienis MariuszDyżurReduta -Chmelewska Kamila
7/8Hodun TomaszDyżurOwczarczuk Marta
2a3Puławska Kingaedu. wczesn.Fugiel Elżbieta
4Puławska Kingaedu. wczesn.Fugiel Elżbieta
3a2Lenczewska JolantawfZagórska Jolanta
3Lenczewska Jolantaedu. wczesn.Tur-Zakrzewska Aneta
4Lenczewska Jolantaedu. wczesn.Tur-Zakrzewska Aneta
5Lenczewska Jolantaedu. wczesn.Tur-Zakrzewska Aneta
3b2Rojecka ElżbietawfZagórska Jolanta
3Rojecka Elżbietaedu. wczesn.Kulesza Urszula
4Rojecka Elżbietaedu. wczesn.Moczulska Urszula
5Rojecka Elżbietaedu. wczesn.Zagórska Jolanta
6Rojecka Elżbietazaj. rozw.Odwołane
4a, 4b2Guziejko BeatawfReduta -Chmelewska Kamila / s2 -> świetlica
4b2Jaromiński MarcinwfLitwin Walentyna
4Jabłońska Mariaj.angChmur Joanna
4c1Jaromiński MarcinwfReduta -Chmelewska Kamila
4d6Dzienis MariuszwfReduta -Chmelewska Kamila
7Dzienis MariuszwfReduta -Chmelewska Kamila
5c2Gawryluk BeatainfWojciech Dudziński / 201 -> świetlica
5d1Gawryluk BeatainfLitwin Walentyna
6b5Jabłońska Mariaj.angChmur Joanna
6c1Guziejko Beatawf->matNowik Anna / s1 -> 203
6d2Dzienis MariuszwfKopaczewska Grażyna
3Dzienis MariuszwfKopaczewska Grażyna
7a1Jabłońska Mariaj.angHorba Gabriela
5Hodun Tomaszchem->matProszczuk Katarzyna
7a, 7b3Dworakowska - Dojlida JolantawfKozłowska Anna / aula -> świetlica
7b3Guziejko BeatawfLitwin Walentyna
8a7Hodun Tomaszed.bezpOdwołane
8a, 8f4Dzienis MariuszwfBogacewicz Bogusław
8b4Dworakowska - Dojlida JolantawfKozłowska Anna / s3 -> świetlica
6Hodun TomaszchemSmalak Piotr
8b, 8e4Guziejko BeatawfLitwin Walentyna
8c3Jabłońska Mariaj.angŚladewska Danuta
8c, 8d5Dworakowska - Dojlida JolantawfReduta -Chmelewska Kamila
8d5Guziejko BeatawfKopaczewska Grażyna
8e6Jabłońska Mariaj.angKozłowska Anna / 130A -> świetlica

http://www.aScTimeTables.com - 07.11.2022 10:00:32
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Choroszczy, ul. Powstania Styczniowego 26a