Zastępstwa - ŚRODA 26.10.2022

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Hodun Tomasz, Gawryluk Beata, Rudzińska Katarzyna, Jabłońska Beata, Czulewicz Małgorzata, Lenczewska Jolanta, Puławska Kinga, Dakowicz Agnieszka, Łabęcka Partycja, Iwaszkiewicz Izabela, Dworakowska - Dojlida Jolanta, Guziejko Beata, Dzienis Mariusz, Niewiarowska Katarzyna

Klasa (oddział)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
przed lekcjamiGuziejko BeataDyżurKościelecki Maciej
przed lekcjamiIwaszkiewicz IzabelaDyżurNowik Anna
1/2Hodun TomaszDyżurBancerek Ewa
2/3Dakowicz AgnieszkaDyżurLeszczyńska Elżbieta
3/4Iwaszkiewicz IzabelaDyżurHorba Gabriela
3/4Dworakowska - Dojlida JolantaDyżurSadowska Dorota
3/4Dzienis MariuszDyżurBogacewicz Bogusław
długa przerwa 1Dakowicz AgnieszkaDyżurHajduczenia Anna
długa przerwa 1Rudzińska KatarzynaDyżurCieśluk Katarzyna
długa przerwa 2Łabęcka PartycjaDyżurPopko Rafał
6/7Jabłońska BeataDyżurHorodeńska Aneta
6/7Dzienis MariuszDyżurBogacewicz Bogusław
7/8Czulewicz MałgorzataDyżurKraszewska Ewa
2a1Puławska Kingaedu. wczesn.Fugiel Elżbieta
2Puławska KingawfFugiel Elżbieta
3Puławska Kingaedu. wczesn.Fugiel Elżbieta
4Puławska Kingaedu. wczesn.Fugiel Elżbieta
3a2Lenczewska Jolantaedu. wczesn.Grądzka Anna
3Lenczewska Jolantaedu. wczesn.Moczulska Urszula
4Lenczewska JolantawfKrzywicka Anna
4a, 4b2Guziejko BeatawfKopaczewska Grażyna
4c2Gawryluk Beatainf->j.polZawistowska Ewa
4d2Dzienis MariuszwfReduta -Chmelewska Kamila
3Dzienis MariuszwfBogacewicz Bogusław
5a2Jabłońska Beatahist->matLeszczyńska Elżbieta
5Dworakowska - Dojlida JolantawfBogacewicz Bogusław
5b1Gawryluk BeatainfOdwołane
5c3Jabłońska Beatahist->j.angHorba Gabriela
6c1Guziejko BeatawfJaromiński Marcin
6d5Dzienis Mariuszzaj.wych.->j.polSadowska Dorota
6Dzienis MariuszwfBogacewicz Bogusław
7Dzienis MariuszwfBogacewicz Bogusław
7a3Dworakowska - Dojlida Jolantazaj.wych.Łuniewska Agnieszka / 215 -> świetlica
7b7Czulewicz Małgorzatador. zawOdwołane
8a1Hodun Tomaszchem->j.polZawistowska Ewa
8a, 8f4Dzienis MariuszwfBogacewicz Bogusław
8c5Jabłońska Beatahist->matNowik Anna
8d1Jabłońska BeatahistZalewska Ewa
8e6Jabłońska Beatahist->geogJoka Barbara / 132 -> 222

http://www.aScTimeTables.com - 06.11.2022 23:02:57
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Choroszczy, ul. Powstania Styczniowego 26a