Zastępstwa - WTOREK 25.10.2022

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Hodun Tomasz, Rojecka Elżbieta, Gawryluk Beata, Lenczewska Jolanta, Puławska Kinga, Dakowicz Agnieszka, Łabęcka Partycja, Iwaszkiewicz Izabela, Dworakowska - Dojlida Jolanta, Guziejko Beata

Klasa (oddział)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
przed lekcjamiIwaszkiewicz IzabelaDyżurPerkowski Tomasz
przed lekcjamiDworakowska - Dojlida JolantaDyżurDzienis Mariusz
przed lekcjamiLenczewska JolantaDyżurKulesza Urszula
przed lekcjamiŁabęcka PartycjaDyżurOwczarczuk Marta
1/2Hodun TomaszDyżurJoka Barbara
2/3Dworakowska - Dojlida JolantaDyżurReduta -Chmelewska Kamila
3/4Dakowicz AgnieszkaDyżurWysocka Justyna
3/4Hodun TomaszDyżurLeszczyńska Elżbieta
długa przerwa 1Guziejko BeataDyżurBogacewicz Bogusław
długa przerwa 1Rojecka ElżbietaDyżurMiezianko Barbara
długa przerwa 1Łabęcka PartycjaDyżurBancerek Ewa
długa przerwa 2Hodun TomaszDyżurTrosko Marek
1a, 1c, 2d5Dworakowska - Dojlida Jolantagim.korek.Odwołane
1b, 1d, 1e, 2a6Dworakowska - Dojlida Jolantagim.korek.Odwołane
2a1Puławska Kingaedu. wczesn.Rudzińska Katarzyna
2Puławska KingawfRudzińska Katarzyna
3Puławska Kingaedu. wczesn.Rudzińska Katarzyna
4Puławska Kingaedu. wczesn.Rudzińska Katarzyna
3a1Lenczewska Jolantaedu. wczesn.Krzywicka Anna
2Lenczewska Jolantaedu. wczesn.Waszczuk Kamila
3Lenczewska Jolantaedu. wczesn.Grądzka Anna
4Lenczewska Jolantaedu. wczesn.Grądzka Anna
5Lenczewska Jolantaedu. wczesn.Grądzka Anna
3b1Rojecka Elżbietaedu. wczesn.Kulesza Urszula
2Rojecka Elżbietaedu. wczesn.Kulesza Urszula
3Rojecka Elżbietaedu. wczesn.Misiewicz Urszula
4Rojecka Elżbietaedu. wczesn.Miezianko Barbara
4a1Gawryluk BeatainfOdwołane
4a, 4b5Guziejko BeatawfLitwin Walentyna
4b3Gawryluk BeatainfKozłowska Anna / 201 -> świetlica
4d2Gawryluk Beatainf
5a3Dworakowska - Dojlida JolantawfKopaczewska Grażyna
7a4Hodun Tomaszchem->histSzarkowska Agnieszka / 211 -> 220
7a, 7b2Dworakowska - Dojlida JolantawfDzienis Mariusz
7b2Guziejko BeatawfKozłowska Anna
8b1Dworakowska - Dojlida JolantawfKozłowska Anna
5Hodun Tomaszchem->j.polZawistowska Ewa
8b, 8e1Guziejko BeatawfDzienis Mariusz
8c, 8d4Dworakowska - Dojlida JolantawfKopaczewska Grażyna
8d1Hodun Tomaszchem->geogJoka Barbara
3Hodun Tomaszed.bezp->matLeszczyńska Elżbieta
4Guziejko BeatawfŁuniewska Agnieszka
8e6Hodun Tomaszed.bezp->matBancerek Ewa
8f2Hodun Tomaszed.bezp->geogJoka Barbara

http://www.aScTimeTables.com - 06.11.2022 22:04:39
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Choroszczy, ul. Powstania Styczniowego 26a