Zastępstwa - ŚRODA 19.10.2022

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Grądzka Anna, Kulesza Urszula, Guzewicz-Kuberska Dominika, Wilczewska Barbara, Owczarczuk Marta, Sawicki Mariusz, Kopaczewska Grażyna, Puławska Kinga, Iwaszkiewicz Izabela, Gaweł Joanna(4-7), Joka Barbara, Paliwoda Agnieszka, Niewiarowska Katarzyna(7-7)

Klasa (oddział)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
przed lekcjamiIwaszkiewicz IzabelaDyżurBancerek Ewa
1/2Owczarczuk MartaDyżurChmur Joanna
1/2Sawicki MariuszDyżurPerkowski Tomasz
3/4Kopaczewska GrażynaDyżurSadowska Dorota
3/4Iwaszkiewicz IzabelaDyżurDzienis Mariusz
3/4Owczarczuk MartaDyżurKościelecki Maciej
długa przerwa 1Paliwoda AgnieszkaDyżurMisiewicz Urszula
długa przerwa 1Wilczewska BarbaraDyżurZajko Agnieszka
długa przerwa 1Puławska KingaDyżurMisijuk Monika
długa przerwa 1Sawicki MariuszDyżurProszczuk Katarzyna
długa przerwa 2Grądzka AnnaDyżurMoczulska Urszula
długa przerwa 2Guzewicz-Kuberska DominikaDyżurCieśluk Katarzyna
długa przerwa 2Kopaczewska GrażynaDyżurZaniewska Agnieszka
6/7Joka BarbaraDyżurNowik Anna
6/7Gaweł JoannaDyżurJabłońska Maria
7/8Kopaczewska GrażynaDyżurWojciech Dudziński
1b3Paliwoda Agnieszkaj.ang->edu. wczesn.Bok Dorota
1c5Paliwoda Agnieszkaj.ang->edu. wczesn.Misiewicz Urszula
1d6Paliwoda Agnieszkaj.angMisijuk Monika
1e2Paliwoda Agnieszkaj.ang->edu. inform.Zawadzka Joanna / 6 -> komp.
2a1Puławska Kingaedu. wczesn.Rudzińska Katarzyna
2Puławska KingawfRudzińska Katarzyna
3Puławska Kingaedu. wczesn.Rudzińska Katarzyna
4Puławska Kingaedu. wczesn.Rudzińska Katarzyna
3b1Paliwoda Agnieszkaj.ang->edu. wczesn.Lenczewska Jolanta
4c3Kopaczewska GrażynawfŁuniewska Agnieszka / s2 -> świetlica
4Gaweł Joannaj.polZawistowska Ewa
4d5Gaweł Joannaj.polZawistowska Ewa
5d3Owczarczuk Martawdżr->histJabłońska Beata
6d3Sawicki Mariuszmat->j.polSadowska Dorota / 206 -> 104
6Kopaczewska GrażynawfDzienis Mariusz
7Kopaczewska GrażynawfOdwołane
7a1Sawicki Mariuszfiz->matBancerek Ewa
7b4Joka BarbarageogGawryluk Beata
8a2Sawicki Mariuszfiz->j.angSzarkowska Agnieszka / 206 -> 215
5Sawicki MariuszmatProszczuk Katarzyna / 206 -> 204
6Gaweł Joannaj.pol->matNowik Anna / 117 -> 201
8a, 8f4Kopaczewska Grażynawf->matLeszczyńska Elżbieta / s1 -> 211
8b6Joka BarbarageogGawryluk Beata
7Niewiarowska Katarzynazaj.polOdwołane
8d2Owczarczuk Martabiol->j.angChmur Joanna
8e4Owczarczuk Martawdżr->j.polKościelecki Maciej
5Joka BarbarageogGawryluk Beata

http://www.aScTimeTables.com - 20.10.2022 13:12:36
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Choroszczy, ul. Powstania Styczniowego 26a