Zastępstwa - WTOREK 20.09.2022

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Jaromiński Marcin, Lenczewska Jolanta, Misiewicz Urszula, Olszewski Radosław, Hodun Tomasz, Zaniewska Agnieszka, Nowik Anna, Reduta -Chmelewska Kamila, Jabłońska Maria

Klasa (oddział)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
przed lekcjamiNowik AnnaDyżurSawicki Mariusz
przed lekcjamiLenczewska JolantaDyżurWaszczuk Kamila
przed lekcjamiReduta -Chmelewska KamilaDyżurSławińska Agnieszka
przed lekcjamiMisiewicz UrszulaDyżurKulesza Urszula
1/2Olszewski RadosławDyżurLeszczyńska Elżbieta
1/2Hodun TomaszDyżurHorba Gabriela
2/3Jaromiński MarcinDyżurKozłowska Anna
3/4Nowik AnnaDyżurProszczuk Katarzyna
3/4Hodun TomaszDyżurWysocka Justyna
długa przerwa 1Jaromiński MarcinDyżurSadowska Dorota
długa przerwa 2Zaniewska AgnieszkaDyżurPerkowski Tomasz
długa przerwa 2Reduta -Chmelewska KamilaDyżurDzienis Mariusz
długa przerwa 2Jabłońska MariaDyżurKościelecki Maciej
długa przerwa 2Hodun TomaszDyżurProszczuk Katarzyna
1c1Misiewicz UrszulawfKulesza Urszula
2Misiewicz Urszulaedu. wczesn.Kulesza Urszula
4Misiewicz Urszulaedu. wczesn.Pęza Izabela
3a1Lenczewska Jolantaedu. wczesn.Waszczuk Kamila
2Lenczewska Jolantaedu. wczesn.Waszczuk Kamila
3Lenczewska Jolantaedu. wczesn.Grądzka Anna
4Lenczewska Jolantaedu. wczesn.Grądzka Anna
5Lenczewska Jolantaedu. wczesn.Grądzka Anna
4a4Jabłońska Mariaj.angPaliwoda Agnieszka / 130A -> 220A
4b5Jaromiński MarcinwfRaczkowska-Bobek Barbara / s3 -> świetlica
4c2Jaromiński MarcinwfKozłowska Anna / aula -> świetlica
4d5Reduta -Chmelewska KamilawfDzienis Mariusz
6Reduta -Chmelewska KamilawfDzienis Mariusz
5a2Nowik AnnamatSawicki Mariusz
5b5Jabłońska Mariaj.angLitwin Walentyna / 130A -> 204A
5d4Nowik AnnamatBancerek Ewa
6a4Reduta -Chmelewska Kamilawf->biolOwczarczuk Marta / s1 -> 128
6b3Jabłońska Mariaj.angKozłowska Anna / 130A -> świetlica
6c1Nowik AnnamatSawicki Mariusz
6d3Jaromiński MarcinwfDzienis Mariusz
4Jaromiński MarcinwfDzienis Mariusz
7a2Reduta -Chmelewska KamilawfGuziejko Beata
4Hodun Tomaszchem->histSzarkowska Agnieszka / 211 -> 220
8b5Hodun Tomaszchem->matProszczuk Katarzyna / 211 -> 204
8c6Jabłońska Mariazaj.wych.->matBancerek Ewa
8Jabłońska Mariazaj.angOdwołane
8d1Hodun Tomaszchem->j.angHorba Gabriela
3Hodun Tomaszed.bezp->j.angPaliwoda Agnieszka
8e1Reduta -Chmelewska KamilawfOdwołane
3Nowik Annamat->j.polHorodeńska Aneta / 203 -> 100
6Hodun Tomaszed.bezp->matProszczuk Katarzyna / 211 -> 204
7Jabłońska Mariaj.angOdwołane
8f2Hodun Tomaszed.bezp->j.angHorba Gabriela

http://www.aScTimeTables.com - 19.09.2022 20:47:44
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Choroszczy, ul. Powstania Styczniowego 26a