Zastępstwa - PIĄTEK 16.09.2022

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Jaromiński Marcin, Paliwoda Agnieszka, Pęza Izabela, Hodun Tomasz, Lenczewska Jolanta, Olszewski Radosław, Leszczyńska Elżbieta, Popko Rafał, Misiewicz Urszula, Maksymiuk Irena, Dzienis Mariusz

Klasa (oddział)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
przed lekcjamiLeszczyńska ElżbietaDyżurKościelecki Maciej
przed lekcjamiLenczewska JolantaDyżurGrądzka Anna
1/2Olszewski RadosławDyżurNowik Anna
2/3Jaromiński MarcinDyżurSmalak Piotr
2/3Popko RafałDyżurWysocka Justyna
3/4Leszczyńska ElżbietaDyżurRudzińska Elwira
3/4Olszewski RadosławDyżurZaniewska Agnieszka
3/4Hodun TomaszDyżurNowik Anna
długa przerwa 1Paliwoda AgnieszkaDyżurRojecka Elżbieta
długa przerwa 1Pęza IzabelaDyżurMisijuk Monika
długa przerwa 1Misiewicz UrszulaDyżurOstrowska Beata
długa przerwa 2Dzienis MariuszDyżurKopaczewska Grażyna
długa przerwa 2Hodun TomaszDyżurChmur Joanna
6/7Maksymiuk IrenaDyżurBogacewicz Bogusław
6/7Dzienis MariuszDyżurReduta -Chmelewska Kamila
7/8Popko RafałDyżurHorba Gabriela
1b4Paliwoda Agnieszkaj.ang->edu. wczesn.Tur-Zakrzewska Aneta
1c1Misiewicz Urszulazaj. rozw.Odwołane
2Misiewicz Urszulaedu. wczesn.Puławska Kinga
3Misiewicz Urszulaedu. wczesn.Bok Dorota
4Misiewicz Urszulaedu. wczesn.Bok Dorota
1d5Paliwoda Agnieszkaj.angOdwołane
1e1Paliwoda Agnieszkaj.ang->edu. wczesn.Krzywicka Anna
2b1Pęza IzabelawfCieśluk Małgorzata
2Pęza Izabelaedu. wczesn.Krzywicka Anna
4Pęza Izabelaedu. wczesn.Zagórska Jolanta
3a1Lenczewska Jolantaedu. wczesn.Grądzka Anna
2Paliwoda Agnieszkaj.angMisijuk Monika
3Lenczewska Jolantaedu. wczesn.Cieśluk Małgorzata
4Lenczewska JolantawfWaszczuk Kamila
3b3Paliwoda Agnieszkaj.ang->edu. wczesn.Rojecka Elżbieta
4b2Jaromiński MarcinwfLitwin Walentyna
3Leszczyńska Elżbietamat->histZalewska Ewa
4c6Jaromiński MarcinwfOdwołane
5a, 5b6Popko RafałinfOdwołane
5b4Leszczyńska ElżbietamatSawicki Mariusz
6c4Popko Rafałrel->j.angHorba Gabriela / 222 -> 103
6d4Dzienis Mariuszwf->j.polSadowska Dorota / s.mała -> 101A
4Jaromiński Marcinwf->j.polSadowska Dorota / s3 -> 101A
5Jaromiński MarcinwfKopaczewska Grażyna
5Dzienis MariuszwfKopaczewska Grażyna
7b2Hodun TomaszchemWysocka Justyna
8a3Hodun TomaszchemSmalak Piotr
8a, 8f7Dzienis MariuszwfOdwołane
8b3Popko Rafałinf->j.angSzarkowska Agnieszka / 201 -> 220
8c5Hodun Tomaszed.bezp->zaj.wych.Śladewska Danuta
8d1Leszczyńska Elżbietamat->j.angSzarkowska Agnieszka / 205 -> 220
5Popko Rafałrel->j.polNiewiarowska Katarzyna
6Hodun Tomaszchem->matProszczuk Katarzyna / 211 -> 204
8e7Popko RafałrelOdwołane
8f1Hodun TomaszchemOdwołane
2Popko RafałinfTrosko Marek
O.S., 8e4Hodun TomaszchemSmalak Piotr

http://www.aScTimeTables.com - 16.09.2022 12:39:49
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Choroszczy, ul. Powstania Styczniowego 26a