Dnia 6 grudnia nasze siatkarki reprezentowały szkołę na etapie powiatowym w Szkolnych Igrzyskach Dzieci w Supraślu.


Dnia 4 i 5 grudnia odbyły się FINAŁY IGRZYSK WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO DZIECI I MŁODZIEŻY w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Uczniowie naszej Szkoły awansowali w dwóch kategoriach wiekowych do finału wojewódzkiego woj. podlaskiego przechodząc przez finał powiatowy zajmując I miejsca, finał wojewódzki grupy południowej zajmując II miejsca co dało awanse do ścisłego finału. Ostatecznie zawodnicy zajęli 5 miejsca.

Miło nam poinformować całą społeczność szkolną, iż nasza uczennica Judyta Bereziecka (klasa V b) wygrała dla naszej placówki główną nagrodę w konkursie "#OSEWyzwanie". W ramach rywalizacji przygotowała pracę plastyczną dotyczącą stosowania technologii komputerowej we współczesnej szkole. Nagrodą w konkursie jest pracownia mobilna składająca się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z dostępem do internetu, z której będą mogli korzystać uczniowie naszej placówki. Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy.


 

Dnia 16 listopada 2019 r, w Wasilkowie dziewczęta z rocznika 2008 i 2009 reprezentowały naszą szkołę na II Turnieju Niepodległości w Mini Siatkówce Dziewcząt o Puchar Burmistrza Wasilkowa. Do Wasilkowa przyjechały zawodniczki z trzech województw: podlaskiego (Choroszcz, Białystok, Bielsk Podlaski, Wasilków), mazowieckiego (Warszawa) oraz lubelskiego (Biała Podlaska). Łącznie rywalizowały ze sobą 24 zespoły „trójek”. Poziom turnieju był wysoki. Nasze zawodniczki po siedmiogodzinnych zmaganiach uplasowały się na wysokich pozycjach.


Dnia 28.10.2019 r. Odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży w drużynowym tenisie stołowym na szczeblu powiatowym. Zawodnicy naszej szkoły przeszli jak burza przez turniej pokonując wszystkie rywalizujące szkoły zajmując pierwsze miejsce w jednej jak i w drugiej kategorii wiekowej co dało awans do finału wojewódzkiego. Podziękowania i gratulacje należą się chłopcom ponieważ dali z siebie wszystko oraz motywowali się nawzajem tworząc super team.